עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

צימרים בים המלח

צימרים וחדרי אירוח בים המלח ובדרום מזמינים אתכם לבקר אחד מאזורים הכי יפים ומיוחדים בארץ. ים המלח מושך אליו אלפי תיירים מכל העולם מדי שנה. סוד הקסם של המקום הנמוך ביותר בעולם טמון במינרלים החיוניים הנמצאים במימיו, בבוץ המינרלי ובסגולות הריפוי הייחודיות. ים המלח הוא אגם אשר מליחותו נובעת, בין השאר, בשל האקלים המדברי. ריכוז המלחים במי ים המלח גבוה פי עשרה ממי ים התיכון – כ-34.2%. בהרכב המים הייחודי ניתן למצוא מגנזיום, סידן ואשלגן אשר חיוניים לתעשייה. בסביבה שוררים תנאי אקלים מיוחדים דוגמת טמפרטורה גבוהה, משקעים מועטים, קרינה נמוכה ועוד. שטחו של ים המלח מתפרש על פני 1,050 קמ”ר. אורכו 75 ק”מ ורוחבו כ-17.5 ק”מ. עם זאת, השטח משתנה מעת לעת לפי כמויות הגשם.

 

נופי אגן ים המלח, החשיבות ההיסטורית של האתרים הנמצאים בו ולחופיו, כמו מצדה, קומראן ואחרים, ההרכב הכימי המיוחד של מימיו והאקלים יוצא הדופן שבו – כל אלה הפכו את ים המלח למוקד תיירות עולמי, ובפרט למרכז תיירות מרפא. כל מי שנפש פעם בים המלח מתגעגע לשקט ולשלווה המנתקים כליל מהשגרה. 
שלבו את החופשה בים המלח עם אטרקציות ופעילויות המבטיחות שעות של כיף והנאה לכל המשפחה

 כמובן גם ישראלים רבים אוהבים את האזור ובאים לכאן מדי פעם לבקר באטרקציות בצימרים בים המלח . ישנם מסלולים רבים להליכה, לג’יפים, לטרקטורונים ואופניים. יופי של תבע ונוף מדברי ורכיבה על גמלים. מופעי זריחה בגן לאומי מצדה וגם סיפורה של מצדה מוצג בחיזיון אור קולי מרהיב ומתאר במוסיקה סוחפת ותאורה ייחודית את תקופת המרד, אורח החיים במהלכו, פריצת החומות וכיבוש ההר. וכמובן גן לאומי תל ערד והגן הבוטני עין גדי.

אלטרנטיבה מצוינת למלונות ים המלח היקרים – זה צימרים וחדרי אירוח בערד,באזור ים המלח ודרום כלל. המחירים פי 2-3 פחות והאיכות מצוינת. בית הארחה Dead Sea Sun מזמין אתכם ליהנות משלווה ושקט, מאיכות גבוהה של חדרים ומתחם חיצוני במחירים סבירים. ברוכים הבאים!