עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

קידום אתרים אורגני seo

העסק שלכם פועל באינטרנט? ומה בדבר קידומו באינטרנט? בחברת מומחים יקדמו את העסק שלכם באינטרנט ויהפכו אותו לוויראלי מאד ברחבי האינטרנט. במסגרת פרויקט קידום אתרים seo אנו מממשים עבור הלקוחות שלנו את התמורות הבאות.

יצירת אתר תדמית מן המעלה הראשונה

אנו ניצור עבור לקוחותינו אתר תדמית חסר פשרות, אשר יתבסס על כללי הקידום של גוגל: הקפדה על כותרות H1-H6, כולל טקסטים שייכתבו בפונטים קטנים מכך לשמירה על ההיררכיה עם הכותרות. בנוסף, אנו נספק לכל תמונה שתועלה תג Meta המפרט מה יש בה. האתר ייבנה באמצעות גרפיקה קבועה בפונטים ובצבעי הרקע של העמודים שתוגדר בקובץ css. באמצעות תמורות אלו, גוגל יזהה שמדובר באתר שנבנה על פי כללי הקידום ולא יטיל, בשלב זה, סנקציות על האתר אלא ישאיר אותו בחזקת פלטפורמה ברת-קידום.

מימוש מהלכי קידום ממומנים

אנו נייצר עבור קהל לקוחותינו תסריטי קידום ממומנים, וזאת כדי למשוך באופן ראשוני אנשי קשר שיתעניינו בפעילות. באמצעות חשבונות המועדות שלכם בפייסבוק, באינסטגרם ובגוגל, ניתן יהיה לייצר עבורכם מודעות אשר מיועדות לקהל החיפאי, שיצבא בהמוניו את האתר שלכם כתוצאה מכך, וייצור אתכם קשר באמצעות מסך הצור קשר. ניתן לממש קמפיינים שאלמנט יצירת הקשר כבר מוטבע בתוכם. קמפיינים אלו נקראים דפי נחיתה, ובאמצעותם ניתן לשכנע את הגולשים למסור לכם את הפרטים שלהם באמצעות מתנות: טיפים, מאמר קריאה מתנה, או משלוח של מתנה ממשית בדואר או באימייל.

מהלכי קידום אורגניים

רישום מאמרי קידום אתרים שמתאימים לקהל החיפאי. מאמרים אלו יביעו את הנעשה בתחום העיסוק שלכם, כאשר יש 3 היררכיות למאמרים: קטגוריות, מאמרי השער של עמודי האתר. לאחר מכן, מאמרי מידע עצמאיים שאתם כותבים בבלוג של אתר האינטרנט שלכם. בסוף, מאמרי איכות שמוטמעים בבלוגים של אחרים ובפורומים שעוסקים בתחום בו אתם עובדים. במהלך קידום אתרים אורגני נקפיד על רישום מאמרים אלו באופן קבוע ותדיר.

קידום אתרים אורגני מטעם חברת BeMarketing קידום ובניית אתרים

חברת BeMarketing קידום ובניית אתרים תיצור עבורכם תשתית קידום אתרים seo מתקדם שתבסס את כל מה שנדרש בשביל להתקדם באינטרנט. החברה תבנה לכם אתר על פי נהלי הקידום בגוגל, ותשייך אותו לקמפיינים ממומנים ברשתות החברתיות ובגוגל. כמו כן, תפיק החברה מאמרי איכות להטמעה בבלוג שלכם ובבימות מכובדות בתחומי העיסוק שלכם ברחבי המרשתת.