עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

קידום אתרים לבד

כל אחד רוצה לחסוך לעצמו כסף ולעשות דברים בעצמו לפעמים. אם אתם רוצים לתלות תמונה בבית אתם בטח תעדיפו לתלות אותה בעצמכם מאשר להזמין כלבויניק שיעשה זאת עבורכם, הרי תמונה ועוד תמונה ועוד תליית מדף זה כסף שחבל לכם לבזבז אם אתם יכולים לעשות לבד. כך גם בקידום אתר.

search-engine-optimization-1521119_960_7201

אז לפני שאנחנו מסבירים לכם איך מקדמים אתר לבד, אנחנו רוצים להזהיר אתכם מפני משהו. אם תנסו לתלות לעצמכם את המדף לבד, אתם יכולים לא לעשות זאת טוב ואולי מתי שהוא המדף ייפול וישבור לכם משהו יקר ערך – בקידום זה לא כל כך שונה. אתם עלולים למצוא את עצמכם מקדמים את האתר בשיטות לא טובות או כאלו שהיו פעם יעילות והיום כבר לא ואז תגלו מהר מאוד שעבודה רבה וזמן שבזבזתם לא השתלמו או אפילו גרמו לנזק.

כן, קידום אתרים יכולים לגרום לנזק במידה והוא לא מבוצע טוב. מי שרוצה לקדם את האתר לבד עלול להגיד ‘לי זה לא יקרה’ ולנסות לקשר דברים מסוימים להיגיון אך זה לא תמיד כך. עונש לאתר שלכם או לדומיין יכולים להתרחש ואתם לא תבינו למה, וכשזה יקרה זה כבר יהיה מאוחר מדי לתקן, אפילו מקדם אתרים מומחה לא יוכל לעשות דבר מלבד להמליץ לכם לשנות אתר \ להחליף דומיין.

אם בכל זאת אתם מתעקשים לקדם את האתר שלכם לבד אנחנו יכולים לספק לכם 2 נקודות חשובות שאי אפשר כל כך לטעות בהן.

אופטימיזציית האתר

הדבר הראשון שצריך לעשות כדי לקדם את האתר הוא לוודא שהאתר שלכם אופטימלי לקידום. חבל שתשקיעו הרבה זמן ומשאבים כשהאתר שלכם ממילא נטען לאט, לא מתאים לסלולרי או בעל חסרונות כאלו או אחרים בקוד. חשוב שהאתר שלכם יהיה אופטימלי לקידום ואופטימלי לנוחות הגולש ולסריקה בגוגל. כמובן שבשביל לעשות זאת בדרך כלל לא יעזרו מדריכים באינטרנט וטיפים למקדמי אתרים כשאין לכם ידע בשפות תיכנות.

תוכן

לכתוב אתם בטח יודעים, אז זה משהו שאתם בהחלט יכולים לעשות. תוכן לאתר שלכם הוא מפתח עיקרי לקידום טוב. אם התוכן שלכם ייחודי, טוב ועוזר לגולש אז אתם בדרך הנכונה. התוכן שלכם צריך להיות עשיר בדברים יעילים ולא סתם בביטויים ובמילים חסרות כל משמעות. הוא צריך להיות כזה שעוזר לגולש ושהגולש עצמו יעזור לכם במלאכת הקידום בזה שהוא ישתף את התוכן המעולה שלכם באתרים אחרים או ברשתות החברתיות. בנוסף, נסו לשלב תמונות, קישורים, רשימות, סרטונים וכל דבר ויזואלי בתוכן כדי שהתוכן לא רק יהיה טוב אלא גם ייראה טוב וגם יגדיל את זמן השהייה של הגולשים שלכם באתר.

אלו 2 דברים עיקריים. כדי ללמוד יותר אפשר לקרוא את המאמר על קידום אתר לבד ולהיעזר במדריכים ובטיפים שמופיעים באתר שבקישור.

מאת: מערכת האתר

המשתמש הראשי של מערכת האתר. |