עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

קמין גז לעיצוב ייחודי של חלל מגורים

קמיני גז הם פריטים שזוכים לפופולריות רבה מאוד בשנים האחרונות. הסיבות לכך רבות, ובפרט כדאי לדעת שקמין אשר פעולתו מבוססת על גז טבעי יכול לשמש גם לעיצוב ייחודי של מרחב מגורים ובכך להעניק לבני הבית הן חמימות נעימה והן חלל שכולו נחת רוח.

קמין גז להפרדת חלל מגורים

קמין גז מסדרת Space Creator הוא אופציה אופטימלית למי שמחפש עיצוב ייחודי של חלל מגורים.

כפי שניתן להבין משמה של הסדרה המסוגננת, מדובר בקמינים אשר ניצבים במרכזו של חלל מגורים גדול ושוברים את הרצף ובה בעת משתלבים במרחב ובכך הוא גם מאפשר חלוקה לחללי משנה לפי הצרכים השונים של בני הבית וגם מהווה קישוט דקורטיבי מלבב בלב חלל המגורים.

גימור מושלם

מאפיין נוסף של קמיני גז מהסדרה הנ”ל, ובכלל, הוא רמת הגימור המרשימה. כך לדוגמה הגימור הפנימי עשוי להיות פלדה שחורה ומרהיבת עין ועוד אופציה היא זכוכית קרמית בגוון דומה.

על מה חשוב להקפיד כשבוחרים קמין שפועל על גז?

כשרוכשים קמין גז חשוב מאוד להקפיד על התקנה מקצועית במיוחד.

דגש אחר הוא ארובה כפולה: ארובה אחת מוציאה אוויר שרוף ושנייה מכניסה אוויר נקי, וכך תוכלו להיות בטוחים כי רמת החמצן בבית תישאר תקינה.

בנוסף יש להזמין טכנאי גז מוסמך בתדירות של פעם בשנה, וזאת על-מנת לוודא שהמערכת תקינה ובטיחותית לחלוטין.

יתרונות הקמינים המופעלים על בסיס גז

לקמיני גז מספר יתרונות משמעותיים על פני האופציות הנפוצות האחרות, קמיני העץ וקמיני הנפט (או לחילופין הסולר).

ראשית, התפעול של קמין שכזה פשוט ובסיסי: אין צורך לאגור עצים ולהזין איתם את האש, וגם אין צורך לדאוג שבבית יהיה נפט או סולר. הקמין מחובר למערכת הגז הביתית (שמספקת גז גם לכיריים, למשל) ועל כן בכל פעם שרוצים לחמם את הבית פשוט מפעילים את הקמין בקלות.

יתרון שני הוא הידידותיות לסביבה – יתרון רב חשיבות בעידן שבו כולנו כבר יודעים היטב שמוטלת עלינו החובה לשמור על כדור הארץ, למעננו ולמען הדורות הבאים, ועוד סיבה טובה לבחור קמין גז.

תגיות: