עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

רוכבי האופניים לא מקבלים מספיק מקום

מה זאת אומרת לא מקבלים מספיק מקום? את זה אנחנו נסביר ב-2 הפסקאות הבאות שיסבירו לכם שהמילה מקום יכולה להיות באופן מילולי, ובאופן תיאורטי.

רוכבי האופניים לא זוכים לתשומת לב

יש לא מעט רוכבי אופניים במדינה שלנו מסיבות של הנאה, חיסכון בכסף או מניעת זיהום הסביבה ולכן אנחנו מופתעים לגלות כל פעם מחדש כמה המדינה לא משקיעה בתשתיות שיעזרו להם להתנהל בקלות רבה יותר. אנשים רבים רוכבים על האופניים שלהם לטיולים, לעבודה, לסידורים או סתם בשביל הכיף ולמרות שבכל מקום תוכלו למצוא כביש או מדרכה, לרוכבי האופניים יש מעט מסלולי אופניים. במדינות אחרות בעולם התשתיות לרוכבי האופניים מתפתחות ואפילו בגרמניה חנכו כביש מהיר וארוך לרוכבים, רק בארץ אנשים נשארים מאחור ואף אחד לא נותן את תשומת הלב לרוכבים שבסך הכל רוצים להתנהל כמו הרכבים במדינה.

רוכבי האופניים לא זוכים למקומות חניה

כמה זוגות אופניים יכולות להיכנס בחניה של רכב פרטי אחד? 4? 6? מה שבטוח, יותר מ-1. לכן זה מפתיע למה מוסדות ציבור ומרכזי עסקים רבים לא מבינים את החשיבות של מתקני חניה לאופניים ולא מנסים לייעל את עצמם ולסדר מקומות חניה מסודרים לרוכבי האופניים. המקום הרב שיכול להיחסך יגרום לסדר ברוכבי האופניים שנאלצים לקשור את האופניים שלהם לכל הבא ליד כמו עץ, עמוד חשמל או מעקה כלשהו. הגדלת מקומות החניה, במיוחד באזור המרכז, יעודדו שימוש באופניים, ישפרו את הנוחות של התושבים ויעשו סדר רב. רק במעט מקומות בארץ יש חניות לרוכבי אופניים אך אנחנו שמחים שלפחות חלה עליה ויותר מקומות מודעים למצב בתחום.

מאת: גלית האנט

בת 28, חולת טיולים והעשרת ידע. |