עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

רעיונות למתנה מקורית ליולדת

אחת המתנות הכי מרגשות שאנחנו יכולים לקנות, בין אם זה לחברה קרובה, אחות, בת משפחה או כל אישה אחרת, זו מתנה אחרי לידה, או כמקובל לקרוא לזה: “המתנה ליולדת”. זו מתנה מרגשת הן בשל גודל האירוע והן בגלל שהרבה פעמים מדובר על מתנות שיש להן ערך משמעותי, לא מדובר בעוד מתנה רגילה שאנחנו קונים ליום הולדת או לכל אירוע רגיל, אלא מדובר במתנה ייחודית לאירוע שהוא מיוחד במינו. יום הולדת חוגגים כל שנה, לידה זה אירוע של פעם בכמה זמן.

זו הסיבה שאנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של רעיונות עבור מתנות מקוריות ליולדות, אנחנו יכולים למצוא הן רעיונות מקוריים והן רעיונות שהם כבר פחות מקוריים ובכל זאת שימושיים מאוד. אנחנו צריכים לקחת בחשבון, גם אם מדובר במתנה לא מקורית, מאחר ומדובר במתנה ליולדת, אחרי תשעה חודשים של הריון ואחרי לידה, סביר להניח שכל מתנה שהיא תוכל להשתמש בו, היא תשמח לקבל, במיוחד אם מדובר באם צעירה שזקוקה לכל עזרה, הן רגשית, והן חומרית.

לפני שנציג שורה של רעיונות למתנה, חשוב להדגיש, אנחנו יכולים לרכוש מתנות שישרתו את האם באופן בלעדי, אין בכך שום דבר רע, ואנחנו יכולים גם למצוא מתנות שישרתו אותה בטיפול התינוק. סביר להניח שהיא תשמח לקבל גם מתנות שכאלה, לכן גם מגוון המתנות הוא מאוד גדול, באופן יחסי.

דוגמאות למתנות ליולדת

הדוגמא הקלאסית למתנות עבור יולדת היא חבילת מוצרים לתינוק, בין אם מדובר במוצרים יומיומיים, בקבוקים, חיתולים, מוצצים, ביגוד, ועוד, מדובר על חבילות שנמכרות בלא מעט חנויות ויש נשים שקונות אותן לפני לידה בשביל שיהיה להן מוכן, ואנחנו יכולים בנוסף לקנות להן אחרי הלידה בשביל להקל עליהן.

דוגמא קלאסית אחרית של מתנה ליולדת, יכולה להיות כרטיס למכון ספא או מקום אחר שיפנק את היולדת. רצוי מאוד שתוקף הכרטיס יהיה לתקופה של מספר חודשים, כך היא לא תהיה לחוצה ללכת מיד אחרי הלידה, רצוי שזה יהיה גם במקום איכותי וקרוב בשביל שיהיה לה נוח להגיע אליו. ,

דוגמא אידיאלית למתנה היא שמיכת עיטוף לתינוק. מדובר על שמיכה ייחודית באמצעותה אפשר לעטוף את התינוק, לחמם ולהרגיע אותו. השמיכה תשמש את האם עד שהתינוק יגיע לגיל 3 חודשים בערך, כך שזה יכול לעזור לה מאוד. חשוב לומר מדובר במתנה לא זולה שיכולה לעזור לאם מבחינה כלכלית.

מלבד שמיכת עיטוף לתינוק, הרי שניתן לקנות גם כדור פיזיו, ערסל, מנשא ואלמנטים אחרים בהם ניתן להשתמש כשרוצים לחבק את הילד, לחמם אותו, לקחת אותו ממקום למקום או אפילו להרגיע אותו כשהוא בוכה מסיבה כזו או אחרת. אנחנו יכולים להיות בטוחים שהאם תשמח מאוד לקבל מתנות שכאלה. כך התינוק לא יבכה ויהיה רגוע והיא תוכל לישון בשקט.