עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

שף פרטי ליום הולדת, למה לא?

כשהייתי קטן, כל פעם שהייתה מסיבת יום הולדת אנשים היו עושים אותם דברים, מגיעים, אוכלים, משחקים כמה משחקי חברה ובמקרה הטוב היה גם איזה ליצן, קוסם ואפילו אחד שמנפח בלונים כדי שהערב יהיה יותר מיוחד, אבל האמת היא שדברים השתנו והיום בשביל להרשים באמת אנשים צריכים לצאת מגדרם ולהתעלות על כל ימי ההולדת האחרים.

ילדים היום עורכים ימי הולדת עם נושאים מסוימים, האחד עורך מסיבת יום הולדת שקשורה לכדורגל ובה כל הילדים מגיעים עם בגדים ספורטיביים ועורכים אימוני כדורגל. השניה דווקא מעדיפה לעשות יום הולדת בסגנון פיות שבו יש כל מיני אלמנטים של כנפיים, נצנצים ואיפור, אבל אם יש משהו שצובר תאוצה בתקופה האחרונה זה דווקא יום הולדת שהנושא שלו הוא אוכל – ומי לא אוהב אוכל?

מאז שמאסטר שף ילדים שודרה בטלוויזיה, תחום השפים לימי ההולדת גדל וגדל. אנשים מזמינים שף פרטי כדי שיבשל לילדים שלהם אוכל ויעשה להם פעילות, זה נשמע מאוד מוזר ואפילו בוגר מדי בשביל ימי הולדת לילדים, אבל כשחושבים על זה, זה אפילו גאוני. למה זה גאוני? לא רק שהשף הפרטי יודע מה טוב לילדים ומה הם אוהבים כדי שכולם יצאו מרוצים, אלא שאם הוא דואג בעצמו לאוכל אז מה זה מפריע לנו? אנחנו ההורים, לא צריכים לדאוג בכלל לאוכל, לא צריכים לקנות חטיפים או לארגן את הפיתות עם הנקניק או הבורקסים שכבר חרשו בכל מיני אירועים אחרים. השף יודע להביא את האוכל המיוחד שהוא מכין וגם משקיע בכל מיני פעלולים ורעיונות שגורמים לילדים להיות מהופנטים, כל כך מהופנטים שגם לא צריך לדאוג לסדר ולמשמעת של הילדים כי הם יושבים בשקט ומאזינים לכל מילה שהשף מוציא מפיו ומתרכזים בכל מאכל שהשף מכניס לפיהם.

כל הדעות הקודמות שהיו לי לגבי הרעיון נעלמו כליל לאחר יום ההולדת של אחיין שלי, זה היה פשטו מדהים, כל הילדים התלהבו ולא הפסיקו לדבר על יום ההולדת הזה גם ביום שאחרי. אפילו ההורים והצקצקניים ביותר מביניהם לא הצליחו להסתיר את ההתרשמות שלהם. עכשיו רק חסר לי שיגנבו את הרעיון.

תגיות:

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |