עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

שף פרטי – לכל מטרה, לכל סיבה

כשיש מישהו מיוחד בחיים שלכם ואתם רוצים לעשות לו טוב – רעיון מקורי זה מה שאתם מחפשים. יש דברים שמתאימים להרבה סוגים של אירועים מיוחדים, בין אם מדובר ביום הולדת, בין אם מדובר ביום נישואין ובין אם מדובר בערב רומנטי ללא סיבה מיוחדת במינה, שף פרטי יכול להתאים. שף פרטי גם יכול להתאים לכל הגילאים החל מהגיל הרך ועד לשלבים המאוחרים יותר בחיים.

בגיל צעיר, כשהילד רוצה לערוך מסיבת יום הולדת ולהזמין את כל הילדים מהגן או מבית הספר ההורים יכולים לארגן עבורו יום הולדת מיוחד במינו עם שף פרטי לילדים שיערוך הפעלות ומשחקים שקשורים לנושא האוכל, שף כזה יכול להיות חוויה מאוד מיוחדת בשביל הילדים שבאים ונהנים מהאוכל ומהפעילויות וגם מההורים שמתפעלים לא פחות.

כשמתבגרים יותר ומגיעים לגיוס, גם אז שף פרטי יכול לעשות את העבודה. אנחנו רוצים שהחבר’ה שיבואו למסיבה ייהנו מאוכל טוב אבל לא משהו תעשייתי או משהו המוני בצורה משעממת אלא שיהיה קצת עניין שמתמקדים יותר באוכל, שף פרטי יכול להפוך את החוויה הזאת לחוויה בלתי נשכחת שתיתן לכם את זריקת המוטיבציה בדיוק בזמן המתאים.

לזוגיות שף פרטי זה כבר ברכה מסוג אחר. שרוצים לעשות מחוויה רומנטית לבן או בת הזוג – שף פרטי זה בדיוק מה שצריך. ביום נישואין, ביום ההולדת של בן הזוג, בהצעת נישואין, בערב עם חברים או בארוחה זוגית רומנטית – זה לא באמת משנה מה אתם עושים, שף פרטי יהיה מתאים בדיוק. גם אם עדיין לא הגעתם לשלב הזה אלא אתם עדיין נמצאים לפני החתונה ובא לכם לערוך מסיבת רווקים \ רווקות – שף פרטי קולע למטרה.

אוכל נמצא בכל שלב בחיים שלנו, תמצאו משהו שבו יש אוכל ואתם רוצים להפוך אותו לחוויה ותגלו ששף פרטי זה הפיתרון המושלם.

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |