עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

תמונות על קנבס

אחד מסגנונות ההדפסה האהובים ביותר על ישראלים, זו הדפסה על קנבס. אנחנו יכולים לראות לא מעט בתים מעוטרים עם תמונות על קנבס, הן תמונות משפחתיות, תמונות נוף וכן דיוקנות ותמונות אחרות אשר מיועדות לקשט את החדרים, שם נהוג לתלות אותן.

תמונות על קנבס מודפסות בבתי דפוס אשר מקבלים את הקובץ מהלקוח, ושם מדפיסים את התמונה. לרוב היא מודפסת אחרי שורה של תיקונים שמטרתם להפוך אותה להרבה יותר נקייה, חלקה, בהירה, ומבלי שום פגם שעלול להעיב עליה. לשם כך בתי דפוס מעסיקים גרפיקאים ואנשי מקצוע שיודעים כיצד לתקן את התמונות, כך שייצאו יפות בסופו של דבר ויהיה ניתן להשתמש בהן.

חשוב להבהיר, כשרוצים להדפיס תמונות על קנבס, אפשר לעשות את זה בגדלים שונים, אפשר לעשות את זה כך שיהיה ניתן לתלות אותן על הקיר, להניח על המדף או על השידה וכן על שולחן העבודה. כל אחד יכול לבחור את גודל התמונה שמתאימה לו על פי צרכיו. חשוב להדגיש שכל תמונה שמודפסת על קנבס אנחנו יכולים למסגר בעזרת מסגרות שונות אשר מוסיפות אף הן לעיצוב ולחן של המקום.

כאמור, אחד היתרונות של הדפסת תמונות על קנבס הוא, שאנחנו יכולים לשלוח את התמונות להדפסה במייל וכך העבודה מתבצעת תוך זמן קצר מאוד. זה בניגוד לעבר, אז היינו צריכים להגיע אל בית הדפוס ולהדפיס את התמונות במקום. כיום, אנחנו יכולים לשלוח את הקובץ במייל ובית הדפוס מבצע את ההדפסה עבורנו תוך זמן קצר.

 

יתרונות נוספים של תמונות על קנבס

היתרון הגדול של הדפסת תמונות על קנבס הוא שהצבעים יוצאים חדים וברורים מאוד, זאת להבדיל מדפוס רגיל. עצם העובדה שניתן לבצע תיקונים בתהליך במטרה לתקן את התוצר הסופי, הרי שהצבעים יוצאים הרבה יותר נקיים וחדים.

יתרון שני הוא שבד הקנבס עמיד מאוד, הוא מחזיק מעמד גם במצבים של מים ולחות, ניתן להשתמש בו בתנאים ובמצבים שונים. כמו כן, עצם זה שמשתמשים בלכה על גבי ההדפסה, מונעת כתמים של נגיעות וסימנים של מגע אדם.

יתרון נוסף של שימוש בקנבס הוא, שניתן לבצע סוגים שונים של מתיחת הבד, החל מעיטוף רגיל,מתיחת הבד על גבי הקנבס כולו, או עיטוף גלריה שכולל גם קיפול בצידי המסגרת. זה הופך את העיצוב של התמונה להרבה יותר מרשים ויפה.

כשאנחנו בוחרים סגנון של מסגרות או סגנון של הדפסה, עלינו לקחת בחשבון כיצד התמונות ייראו במקום בו אנחנו רוצים לתלות אותן או להשתמש בהן לצרכים שונים. לכן חשוב לבחון כיצד המסגרת תיראה, כיצד הבד ייראה, באילו צבעים ניתן להשתמש.

לסיום, אנחנו יכולים לבחור היכן לבצע את ההדפסה. האם אנחנו רוצים לבצע אותה בבית דפוס שמתעסק במגוון רחב של הדפסות או בבית דפוס שמתמחה אך ורק בהדפסה על קנבס.