עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

4 סיבות שהורים צריכים לשמור על הטלפון הקווי שלהם

עם יותר ממחצית ממדינת ישראל המתגוררות במשקי בית עם מכשירים סלולריים בלבד, הרעיון להחזיק טלפון קווי יכול להיות מיושן. עם זאת, בטיחות, שקט נפשי וחיסכון הם עדיין רלוונטיים, וטלפון קווי יכול להציע את כל זה. למעשה, אנו יכולים לתת לכם 4 סיבות מוצקות מדוע הורים צריכים להיאחז בטלפון הקווי שלהם.

  1. שקט נפשי

כולנו יודעים כי הטלפונים הסלולריים אינם עמידים בפני טיפש, וודאי שאינם מוגנים נגד ילדים. הם נשברים, הולכים לאיבוד והם מתים כל הזמן. אם אתם משאירים את הילדים שלכם בבית לבד, הידיעה שיש להם דרך ליצור איתם קשר יכול לתת לכם את השקט נפשי יקר הזה.

הדבר נכון גם לגבי השארת ילדכם עם בייביסיטר. האם אתם סומכים ב -100% על כך שהבייביסיטר שלכם לא תשכח איפה היא השאירה את הטלפון שלה, או שהיא זוכרת לשמור את זה טעון וקרוב אליה? הידיעה שתוכלו להגיע לבייביסטר דרך הטלפון הקווי תעניק לכם קצת ביטחון ותאפשר לכם לדאוג פחות ממה שקורה בבית כשאתם נהנים מזמן ללא ילדים.

  1. המתנה בפלאפון

בחירת השעה הנכונה להשיג אתכם בטלפון הסלולרי שכם יכולה להיות קשה. בישראל, הגיל הממוצע שילד מקבל את הטלפון הסלולרי הראשון שלו הוא 12, אך אין כלל יציב לגבי הגיל המתאים. אם יש לכם ילדים מתחת לגיל 12, או שאתם סתם רוצים להמתין עוד קצת לפני שאתם נותנים להם לנייד, טלפון קווי הוא דרך נהדרת להבטיח שילדכם יוכל לשמור על קשר עם יקיריהם והכי חשוב – הם יכולים לפנות לעזרה במקרה חירום.

  1. מקרה חירום

מוכנות לשעת חירום היא הסיבה הגדולה ביותר שיש לאנשים טלפון קווי. כמו שהזכרנו קודם, מכשירי הטלפון הסלולרי אינם חסינים להכל. מה אם הטלפון שלכם יפול במים? מה קורה כשהחשמל אזל, והטלפון שלכם מת? טלפון קווי יבוא להיות שם בשבילכם כך שתוכלו להתקשר לאדם אהוב לבצע צ’ק-אין, לדווח על הפסקות עם חברת החשמל, או, במקרה הצורך, להתקשר לשירותי חירום לקבלת עזרה. זה חשוב במיוחד למשקי בית באקלים עם מזג אוויר קשה או שיש בני משפחה קשישים, מוגבלים או חולים.

  1. חסכון

אחרון חביב, טלפון קווי יכול לחסוך לכם הרבה כסף! הרבה חברות תקשורת מספקות חבילות תקשורת משולבות של טלפון, אינטרנט וטלוויזיה במחיר מוזל. החזקת קו ביתי היא דרך נהדרת לקצץ בחשבון החודשי שלכם. אז קחו את הדברים האלו בחשבון לפני שאתם מחליטים לבטל את קו הטלפון הביתי שלכם.