עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

תקציב הצעת הנישואין – כך תעשו זאת ובטוח

המילה “תקציב” מרתיעה המון גברים לקראת הצעת הנישואין שלהם: איך יכול להיות שמגבילים את האהבה ואת הרצון לתת ומכל הלב עם תקציב ידוע מראש? לא רק שהתקציב יתחום אתכם בגבולות הגיוניים המשקפים את היכולת הכלכלית שלכם, הרי שהוא גם פועל עבורכם ככלי מסנן שיקצר עבורכם את הדרך בדרך אל טבעת האירוסין שתבחרו. אם כן, לפניכם הדרך להתנהל עם תקציב להצעת הנישואין ולרכישת הטבעת, ממש רגע לפני שאתם מתחילים לבחון דגמים של טבעות אירוסין זהב צהוב:

 

הצעד הראשון: תקציב אחיד לטבעת ולהצעה

ראשית, חשוב מאד שלא להפריד בין רכישת הטבעת ובין הפקת הצעת הנישואין, אלא לראות בשניהם כפרוייקט אחד. בעת שאתם קובעים תקציב משותף, ניתן לשלוט בו בצורה מאוזנת תוך שאתם מבצעים תיעדוף. החליטו מראש כמה אתם רוצים להשקיע בהצעת הנישואין שלכם בכללותה, כאשר השיקול שצריך להיות אל מול עינייכם הינו כלכלי. אל תחרגו מהיכולת שלכם, שכן חור בכיס יפגע לכם בהתרגשות ובתחושת האופוריה, ובעיקר יכניס אתכם ללחץ מיותר.

 

80% מהתקציב: טבעת אירוסין בלתי נשכחת

עם כל תקציב שלא יהיה לכם, מומלץ לחלק את התקציב שלכם באופן הבא: כשמונים אחוזים ממנו יוקדשו לרכישת טבעת האירוסין. הסיבה? מדובר על תכשיט לכל החיים, כך שמן הראוי שמרבית התקציב יושקע בטבעת המגלמת בתוכה סיפור אהבה נצחי. טבעות אירוסין זהב צהוב תוכלו למצוא במניפה רחבה של מחירים, כך שכל תקציב שלא תגדירו יאפשר לכם לבחור מבין עשרות דגמים. שימו לב כי האלמנט המייקר ביותר הוא כמובן היהלומים, כך שככל שיהיה לכם תקציב גבוהה יותר כך תוכלו להעניק טבעת משובצת במספר יהלומים רב יותר.

 

20% מוקדשים להצעת הנישואין

כעשרים אחוזים מהתקציב שברשותכם יוקדשו להצעה. מדובר על סכום כסף די גדול בעת שהתקציב שלכם מבוסס על כמה אלפים, כך שתוכלו עם סכום שכזה לערוך ארוחה רומנטית עם שף פרטי ועד לעשות יחד אטרקציה רומנטית ומקורית לבחירתכם. אלו מכם המעוניינים בהצעות זולות יותר יכולים ללכת על רעיון של חדר בריחה, הצעה אינטימית בבית או מסיבת הפתעה-נישואין.