עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

אופניים חשמליות מתקפלות – מה הייתרונות?

הערים הגדולות ברחבי העולם כבר מזמן התקדמו מכלי רכב לכלי תחבורה לשימוש אישי. מדובר בפתרון יעיל ביותר למעבר מאמצעי תחבורה אחד לשני, חוסר תלות בגורמים רבים: מחירי דלק, פקקים, חניה ועוד. האפשרות לנסוע על אמצעי תחבורה אישי חצי ממונע קוסמת לרבים גם בישראל. מדובר בשילוב מושלם בין בידור ופנאי למכשיר מועיל ואיכותי שמאפשר להגיע ממקום למקום. בישראל הקטנה, שבה פעמים רבות כמה קילומטרים הופכים לבעייתיים בתחבורה ציבורית – אופניים חשמליות מתקפלות מהוות את התוספת המושלמת לשגרת יומו של הסטודנט או כל אדם צעיר ונמרץ, איך אפשר בלי אופניים? וכאשר מוסיפים מנוע החווית משתפרת פלאים..

היתרונות המובהקים של אופניים חשמליות מתקפלות

כאשר משווים בין האמצעים השונים לתחבורה אישית הקיימים כיום בשוק, ניתן לראות שלא כולם מיועדים לנסיעה תדירה בערים ובתנאי שטח שונים. הייחוד של אופניים חשמליות מתקפלות טמון בעובדה שמדובר בפריט שעוצב ופותח במיוחד למטרה זו. כך, הגלגלים מתאימים לנסיעה על כביש, מדרכה וגם בשטח טבעי (ללא תנאים קיצוניים, כמובן), המערכת המתקפלת מאפשרת לאחסן את האופניים במקומות קטנים ולהיות מוכנים לנסיעה תוך זמן קצר. האפשרות לנסוע בלי לדווש, בעזרת המנוע המופעל בעזרת חשמל היא היתרון החשוב ביותר.

כיצד ניתן לספק את החשמל הדרוש לתפעול האופניים?

מתבקשת השאלה, מהו מקור החשמל המאפשר לנסוע על אופניים חשמליות מתקפלות ברחבי העיר? עד כה, פותחו פתרונות שונים, הכוללים סוללות שונות מתוך מטרה לספק טעינה מהירה והספק רב, שימוש במקורות אנרגיה נוספים כגון השמש ועוד. אך אנרגיה מתחדשת זוהי השיטה היעילה ביותר, למרות שהיא אפילו לא המצאה של המאה ה-21, היות והעיקרון הזה נוצל כבר בעבר. לייצר אנרגיה בעזרת דיווש זהו העתיד של אופניים חשמליות מתקפלות.  

סקר שוק לרכישת אופניים חשמליות – כך עושים זאת נכון

על מנת לרכוש את האופניים שהכי מתאימות לדרישות שלכם, יש לשים לב לכמה דברים מהותיים:

  • משקל האופניים
  • מרחק מטעינה ראשונה
  • זמן טעינה ממוצע
  • מהירות מקסימלית
  • קיבולת משקל על האופניים
  • האם יש צג שמציג נתונים חשובים כגון מהירות נסיעה, רמת טעינה
  • עמידות בפני מים, לחות, חול וכו’
  • אחריות היצרן

אלו רק חלק מהנתונים שיעזרו למצוא זוג אופניים מתקפלות שהכי מתאימות לדרישות היומיום וגם מהוות את חוד החנית מבחינה טכנולוגית.

בהצלחה!