עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

למה לפרסם מאמרים באתר Reads

אתר Reads הוא אתר מאמרים חדש שנפתח בשנת 2016 ומטרתו להוות מקום נוח וטוב לפרסם בו מאמרים בחינם ובקלות רבה. ההרשמה לאתר היא בחינם ונעשית בשלב פשוט מאוד של מילוי שם משתמש, וכתובת מייל כשלאחר מכן תקבלו סיסמא להתחברות לאתר וגישה להיכנס לעמוד פרסום המאמרים. המאמרים שיפורסמו באתר צריכים להיות מאמרים איכותיים ואנחנו נדאג לכך בעזרת זה שנעבור על כל המאמרים שיתפרסמו באתר ונסיר את המאמרים שלא עומדים בתנאים. בסך הכל אין לנו יותר מדי חוקים אלא שהמאמרים יכילו לפחות 200 מילים ויכילו תוכן הגיוני לקריאה כדי שלא יווצר מצב ואנשים יכניסו תוכן ספאם או תוכן שלא נותן שום מידע למשתמש רק לצורך הקידום.

Unsplash / Pixabay
Unsplash / Pixabay

טוב לקידום האתר

אנחנו מעודדים אנשים לפרסם אצלנו מאמרים כדי לקדם את האתר שלהם, זה בסדר גמור וזה מובן מאליו ולכן ניתן להוסיף קישורים בכל המאמרים. אנחנו לא אחראיים לתוכן שאתם כותבים שם ועל העמידה שלהם בתנאי ה-SEO ועל כן חשוב מאוד שתלמדו קצת איך כותבים מאמרים לקידום אתרים בשביל שהמאמרים שלכם יהיו איכותיים ויועילו לכם.

מקור טוב לשתף ברשתות החברתיות

אנשים רבים רוצים לשתף את החומרים שלהם ברשתות החברתיות אך אין להם את הבמה לעשות זאת. באתר Reads ניתן לפרסם מאמרים בקלות ולשתף אותם ברשתות החברתיות כדי שיוכלו חברים שלכם לקרוא את המאמרים בפלטפורמה נוחה גם במחשב וגם בסלולרי. האתר מעוצב טוב ומסודר בצורה נוחה לשימוש ולכן כל אחד יכול למצאו בו בקלות מאמרים בנושא שהוא אוהב ומעניין אותו.

ניתן לצרף תמונה

אצלנו באתר המאמרים ניתן לצרף תמונה למאמר, זה לא משהו שהרבה אתרים מאפשרים. בעזרת הוספת תמונה למאמר המאמר מקבל יותר תשומת לב מאשר מאמרים אחרים ללא תמונה וזה כבר מבדיל אותנו מאתרים אחרים שמפרסמים סתם מאמרים כדי למלא את עצמם בתוכן.

מאמרים באישור מיידי

אנחנו עוברים על המאמרים שלנו בתכיפות רבה, כל יום (למעט שבתות וחגים ומקרים חריגים אחרים). חשוב לנו שלא תצטרכו להמתין יותר מדי לאישור המאמרים ולכן אנחנו מפרסמים את המאמרים באופן מידי מרגע שליחתם, אך במידה ואנשים ינצלו זאת לרעה, אנחנו נסיר את המאמרים ונדאג להסיר את הגישה לאותם משתמשים שמפרים את החוקים.

יש לכם שאלות?

לכל שאלה, הערה או כל דבר שאתם צריכים, אנחנו זמינים בכתובת המייל support@reads.co.il

מאת: מערכת האתר

המשתמש הראשי של מערכת האתר. |