עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

אתה מתלבט כמה להשקיע בטבעת? דע מה באמת חשוב

בסרטים ההוליוודים, כל גבר משקיע מיליוני דולרים בטבעת האירוסין לאהובתו. ובמציאות? לכל גבר יש סכום מוגבל ומוגדר שאותו הוא יכול להשקיע. לעתים, תקציבים מוגבלים מונעים מהמון גברים להעניק את הטבעת החלומות שהם תמיד רצו להעניק, אך האמת היא שהכוונה הטמונה בטבעת חשובה יותר ממנה. 

אז אולי טבעת אירוסין יוקרתית בעשרות אלפי שקלים לא תוכל להעניק, אך דע כי כיום, יותר מתמיד, ניתן להעניק טבעת מרהיבה, מרשימה ובשיבוצי יהלומים איכותיים – במחירים נוחים. אל תשכח לרגע: האהבה הגדולה שלכם – היא היהלום! 

דע מהן “גבולות הגזרה” שלך באשר לתקציב

אולי הטיפ השכיח ביותר בהקשר של טבעות אירוסין הוא להגדיר תקציב לרכישה. מדוע? משום שיהלומים הם לא עסק זול. אתה יכול לרכוש טבעת ב-2000 שקלים וגם לרכוש טבעת ב-50,000 שקלים. בהתאם לתקציב שלך, נציגי השירות והמכירה בחנויות התכשיטים ידעו למקד אותך על הדגמים הרלוונטים לתקציב העומד לרשותך. יציאה לדרך בלי תקציב רק תקשה עליך, ותאריך את חיפוש הטבעת.

השקעה באה לידי ביטוי בכוונה, לא בכסף

אז נכון, כסף קונה יהלומים באיכות הגבוהה ביותר. עם זאת, מה שקושר בינך ובין אהובתך היא האהבה הגדולה שלכם ולא הטבעת. טבעת האירוסין חשובה ויש לה ערך רב, אך מדובר על ערך רגשי ולא על ערך כספי. גם אם ברשותך תקציב מוגבל יחסית, חנויות התכשיטים המובילות מציעות פורמט רכישה ידידותי והוגן: התאמת הטבעת בהתאם לתקציב שלך. התרשמת מדגם יוקרתי? יהיה ניתן לעצב אותו בהתאם לתקציב שלך עם שיבוצי יהלומים מתאימים.

כמה עלתה הטבעת? רק אתה יודע כמה השקעת

הגבר הישראלי הממוצע רוצה להפגין רומנטיקה ואהבה גדולה – גם עם תקציב מוגבל, ואפשר לעשות זאת! ההשקעה שלך בטבעת היא השקעה כספית אישית שרק אתה תהיה מודע לה. אם גם אתה מעסיק את עצמך בשאלות כדוגמת “מה היא תחשוב עליי על שהשקעתי רק סכום X”, דע כי מחשבות אלו לא רלוונטיות. אהובתך מתרשמת ברגע האמת מהטבעת, מהמילים המרגשות שלך ומהסטטוס החדש שלכם. 

ההבדל בין טבעת זולה לטבעת יוקרתית

בסופו של דבר, מה שיוצר את הפער במחירי הטבעות הם היהלומים. ככל שההשקעה ביהלומים רבה יותר, כך עלות הטבעת גבוהה יותר. טבעות עם יהלומים ניתן לרכוש גם באלפים בודדים, כאשר גם השמיים הם לא הגבול. זכור כי האהבה שלכם היא היהלום האמיתי ועליה חשובה לשמור נוצצת!