עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

בחירת הפעלה ליום הולדת לילד

כשהילד שלכם מגיע לגיל 4,5 או 6 אתם כבר צריכים ממש להשקיע ביום ההולדת שלו על מנת שהוא ירגיש שמח ומאושר ביום הזה ושהוא יוכל להזמין את החברים שלו כדי ליהנות איתם ואולי גם לחזק קשרים עם ילדים נוספים בגן. מדובר על תקופה שהילדים מתחילים לשמור ממנה זכרונות לעתיד וכדאי בשביל זה להזמין מפעיל לילדים שיתן להם אטרקציה מיוחדת ביום המיוחד של בעל השמחה.

Unsplash / Pixabay
Unsplash / Pixabay

בחירת הפעלה ליום הולדת לילד קטן יכולה להיות לא פשוטה, יש לא מעט סוגי הפעלות ואתם צריכים לבחור מביניהן את ההפעלה המתאימה ביותר עבור הילד, עבור שאר הילדים, עבור התקופה, ועבור התקציב שלכם. ניסינו לחשוב על הפעלה מיוחדת שבה כל הצדדים מרוויחים, לכם יש חיסכון, הילדים משתפים פעולה ונהנים וגם בעל השמחה זוכה לתשומת הלב המיוחדת שלו. ההפעלה היא – הזמנת שף פרטי לימי הולדת.

שף ליום הולדת זוהי הפעלה מיוחדת במינה שעונה על כל הצרכים. היא חוסכת לכם כסף וזמן מהסיבה הפשוטה שהשף דואג להביא את האוכל שיוגש במסיבה. הוא גם דואג לערוך הפעלות ופעילויות לילדים כדי שהם לא ישארו משועממים. לא מדובר על ליצן או מנפח בלונים שהילדים יושבים מולו ונהנים ממופע, כי גם פה מדובר על מופע אך בנוסף לכך הוא משתף את הילדים בפעילויות, הם מכינים ביחד מאכלים טעימים, משחקים משחקים, רוקדים ושרים ועושים כל מה שעושים ביום הולדת אך עם נושא מיוחד של אוכל. ילד היום הולדת יהיה השף הראשי שיקבל את תשומת הלב מהשף ומהילדים ויזכה למסיבת יום הולדת מיוחדת במינה עם הפעלה מקורית ויצירתית שתיצור רושם טוב על כולם.

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |