עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

גם ביום אחד: רכישת טבעת אירוסין

לא מעט מדריכים שנחשפת אליהם באינטרנט, ככל הנראה הכינו אותך לחודשים של הכנות לקראת רכישת טבעת האירוסין. אז לא, אתה לא צריך לקחת פסק זמן מהחיים שלך, לצאת למסעות חיפושים וללקט המלצות מרובות. תתפלא (או שלא), אבל תוכל לרכוש את טבעת האירוסין להצעת הנישואין גם ביום אחד!

חשוב לציין כי רכישת הטבעת ביום אחד לא מומלצת אך ורק לגברים שמעוניינים להציע את ההצעה בספונטניות, אלא גם לגברים שלא מעוניינים להישאב למסע הזה, לחוש בלחצים ומתחים ולהיות מעורערים עם כל בחירה שהם לקוחים. אז איך זה עובד?

כשאתה יודע מה אתה מחפש, קל מאד למצוא

כדי לרכוש טבעת אירוסין ביום אחד, אתה צריך לדעת מה אתה רוצה לרכוש. מדובר על השלב הקריטי ביותר, שבעת שאתה מסמן עליו V, אתה יכול להמשיך הלאה. אז מה חשוב בעיקר לדעת בשלב זה?

  • איזה סוג של זהב אהובתך רוצה לקבל – צהוב או לבן
  • האם היא מעוניינת בטבעת בעיצוב ספציפי
  • האם היא נוטה ליהלום בחיתוך מסוים או לא

כל עוד יש לך את הנתונים הבסיסיים האלו, מגוון האפשרויות מצטמצם משמעותית וכך אתה יכול לבסס את הבחירה שלך. מתוך מאות דגמים של טבעות אירוסין מיוחדות, יהיה ניתן לצמצם את מגוון האפשרויות לכמה טבעות בודדות.

תחנה ראשונה: קטלוג הטבעות באינטרנט

אז לפני הכל, יהיה עליך להיכנס לקטלוג הטבעות הזמין לך באתר האינטרנט של חנות התכשיטים. מדוע דווקא קטלוג זה? משום שהוא חושף אותך למניפה רחבה של דגמים, תוך שאתה יכול להיחשף אך ורק לדגמים הרלוונטים לאהובתך על פי הגדרות החיפוש. כך, אתה לא צריך לבזבז שעות רבות, אלא כמה דקות בלבד. בממוצע, השלב הזה נמשך על פני כחצי שעה. בסופו של תהליך? עליך להחזיק בכמה מספרי דגמים.

תחנה שניה: פגישה אישית בחנות התכשיטים

מקטלוג הטבעות, תוכל להגיע ישירות אל חנות התכשיטים. חשוב לציין כי תוכל לרכוש את הטבעת גם באינטרנט, אך כל עוד אתה מעוניין לחוש את הטבעות פיסית, יהיה עליך להגיע אל החנות. מובן כי אינך מגיע על מנת לבחון דגמים, אלא על מנת לראות במציאות את הדגמים שסימנת באינטרנט. 

רכישה ביום אחד – פזיזות או צעד נבון?

תוך שעה לערך מהרגע שתגיע אל חנות התכשיטים, תוכל להחזיק בשקית מהודרת שבתוכה טבעת האירוסין. תהליך רכישה מהיר שכזה לא מעיד על פזיזות, אלא על החלטה להיות קשוב לתחושות הבטן שלך ולבטוח בבחירה הטבעית שלך.