עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

דירה להשקעה – אפיק השקעה יציב

דירה להשקעה 

אם אתם מחפשים אפיק השקעות בטוח ויציב, אפיק שלאחרונה הפך לאטרקטיבי, לפופולארי ולמבוקש בקרב המשקיעים הישראלים וגם עבור המשקיעים מחו”ל, כדאי להתעניין ולדעת דבר או שניים על השקעות נדל”ן. 

השקעות בנדל”ן הם תחום שתפס תאוצה מדהימה והפך בין לילה לאפיק מבוקש ביותר בכל רחבי הארץ. מכיוון שהביקושים לדיור גוברים בעשורים האחרונים על ההיצע, מכיוון שעתודות הקרקע הזמינה לבנייה בישראל לא הצליחו לגדול בהתאם ולספק את הצרכים של האוכלוסיה הגדלה בכל עיר וישוב. מכיוון שהביקוש גדול ממהיצע והוא לא מפסיק לעלות ולגדול. מסיבות אלה ועוד, השקעה בנדלן אפילו קטנה כמו רכישת דירה, היא השקעה מעולה המניבה תשואה שנתית מצויינת וידועה ובנוסף לכך כל שנה ערך הקרקע שנרכשה עולה באחוזים ניכרים ובסופו של דבר הנכס מחזיר את ההשקעה בריבית נפלאה.

למי כדאי לרכוש דירה להשקעה ?

דירה להשקעה היא מהלך כלכלי מומלץ עבור כל מי שיכול לגייס ולהשקיע היום סכומים לא מבוטלים, על ידי משכנתא וכדומה, ויש לו סבלנות וזמן לחכות וליהנות מפירות השקעתו בעוד מספר שנים. גם לזוגות צעירים לאחר הנישואים כדאי לשקול להשקיע בדירה על פי יכולתם הכלכלית . היום ניתן לראות זוגות צעירים רבים המתלבטים לגבי רכישת דירה גדולה למגורים, אך מפאת המחירים הגבוהים הם אינם מבצעים את המהלך מכיוון שלא השיגו את התקציב הגבוה הנדרש עבור דירת החלומות שלהם, בדרך כלל מדובר על דירת שלושה וארבעה חדרים. הזוגות נאלצים לגור בשכירות באופן זמני ולהתחיל לחסוך, עד להגשמת החלום של דירה גדולה למשפחה המתוכננת. 

לעיתים,עם חלוף השנים, נראה זוגות אלה כבר מגדלים שנים שלושה ילדים באותה דירה זמנית ושכורה בה התחילו לחלום, בעוד שהמהלך הכלכלי הנבון עבורם יכול היה להיות רכישת דירה בהתאם לתקציב שעמד לרשותם, קבלת דמי שכירות נאים מדי חודש המשלמים חלקית את שכר הדירה שלהם, והמתנה לעליית ערך הקרקע שתאפשר להם בעוד מספר שנים למכור את הדירה ברווח נאה ולרכוש את דירת החלומות המשפחתית.

היכן כדאי לקנות דירה להשקעה ?

אם אתם מתעניינים ברכישת דירה להשקעה, כדאי לפני הכול להתייעץ באופן מקצועי עם מומחה לייעוץ כלכלי להשקעות בנדלן. ניתן היום בקלות וביעילות לאתר חברת ייעוץ כלכלי להשקעות בנדלן באינטרנט, ניתן להתעדכן ולהתרשם באתר החברה מניסיונה המקצועי, איכות האנשים וההתמחויות במגוון האופציות להשקעות בנדל”ן כולל מבחר האזורים בארץ. יועץ נדלן כלכלי יוכל לספק לכם מבחר דירות להשקעה במקומות שהיום אטרקטיביים ביותר מבחינת המחיר ובעלי צפי גבוה לעליית ערך הקרקע.