עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

הגיע הזמן לעשות השוואת מחירי סלולר

זהו, נגמרו התירוצים, עברו החגים, זה הזמן לעשות השוואת מחירי סלולר ולראות האם אתם פראיירים ומשלמים הון תועפות על חבילות הסלולר או שאולי אתם תותחים ומשלמים מעט מאוד?

לא משנה אם אתם מתכוונים להתחבר לסלולר של פלאפון, סלקום, פרטנר, הוט מובייל או אחת מחברות הבת של החברות הגדולות האלו, חשוב לבדוק ולבצע השוואת מחירים לפני שאתם מתחילים לשלם לחברת תקשורת.

כמה דוגמאות לחבילות סלולר שונות

סלקום מציעה 30 ג’יגה אינטרנט, כולל 50 דקות לחו”ל לניידים ונייחים ושיחות והודעות ללא הגבלה במחיר של 39.90 ₪ בלבד.

פלאפון מציעה 30 ג’יגה אינטרנט, עם שיחות והודעות ללא הגבלה במחיר של 39.90 ₪ (שימו לב שסלקום מציעה באותו מחיר גם שיחות לחו”ל, למי שיש קרובים או צריך להתקשר בחו”ל, זה כבר חיסכון)

חברת פרטנר מציעה 30 ג’יגה אינטרנט, 60 דקות שיחה לחו”ל ל-42 יעדים נבחרים נייחים בלבד ושיחות והודעות SMS ללא הגבלה במחיר של 49.90 לחודש בלבד.

הוט מובייל מציעה 100 ג’יגה אינטרנט + 300 דקות שיחה לחו”ל ל- 35 יעדים, דקות והודעות ללא הגבלה (בשימוש סביר) – כל זה במחיר של 39 ₪ לחודש.[

שימו לב, שיש שוני בין כל חבילה, חשוב לבדוק ולקרוא את האותיות הקטנות ולהבין מה אתם מקבלים וכמובן חשוב לזכור שככל שיש לכם יותר קווים, יכולת המיקוח שלכם גדלה יותר. חשוב לבצע מפעם לפעם השוואת מחירי סלולר ולראות האם יש לכם דרך להוזיל את המחירים שאתם משלמים היום.