עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

הפתעות קטנות, אפקט אדיר: כך תפתיעו את העובדים שלכם

אם יש דבר שהעובדים שלכם לא מצפים לו בשגרת העבודה, הוא הפתעה מכם. בדיוק במקום בו אין ציפיות, מתרחשות ההפתעות הגדולות והמרגשות ביותר! לפני כמה שנים, גם בלבכם פעם חלום והוא להקים את העסק שהיום אתם מנהלים. למרות שאתם חתומים על לא מעט הצלחות בעסק, הרי שהוא לא היה יכול להתקיים ללא הצוות שאתם מעסיקים.

גם בשגרה הקדחתנית, מצאו את הזמן לומר לעובדים שלכם באופן אישי – תודה! תודה על שהם חולקים מהידע שלהם, שהם עובדים בנאמנות ושהם מקדמים אתכם הלאה אל עבר הישגים חדשים. איך אומרים תודה לעובדים? באמצעות מתנות לעובדים שתבחרו בעבורם.

למה לכם להפתיע את צוות העובדים שלכם?

בכל חודש מחדש, אתם מתגמלים את העובדים שלכם על עבודתם באמצעות תלוש השכר. מדובר על מערכת יחסים בסיסית שבין עובד למעסיק. האם הם מופתעים לקבל את השכר החודשי? כמובן שלא. בעת שאתם מעניקים להם מתנה אישית, אתם מפתיעים, משמחים ומחדירים בהם מוטיבציה! 

בכל יום מחדש, העובדים שלכם מגיעים אל המשרד ואל שגרת עבודה מוכרת וידועה. לעתים, כל מה שאתם צריכים על מנת להחדיר מוטיבציה, להעניק השראה ולתת לעובדים שלכם תזכורת שהם נמצאים במקום הנכון – הוא רק תשומת לב. מתנות קטנות לצוות העובדים שלכם, עושות עבורכם שירות נהדר ומשמרות את העובדים היקרים אצלכם.

לא, אתם לא צריכים תקציב כספי גדול

אתם לא צריכים להשקיע אלפי שקלים במתנות לצוות העובדים. למעשה, כל השקעה, גם זו הקטנה ביותר, תיצור אפקט אדיר. המטרה שלכם היא להעלות חיוך על פני העובדים, ואת זה תוכלו לעשות עם השקעה כספית של כמה שקלים בודדים בכל מתנה. העובד שלכם רוצה לדעת שאתם רואים אותו, מבינים אותו ורגישים אליו. בשגרת העבודה היומית, אולי אתם לא פנויים לנהל שיחות או להגיד “תודה” על כל משימה שמבצעים בעבורכם. לכן, מצאו את הזמן דווקא ברגע הכי לא צפוי, לפתוח את לבכם ולהודות לצוות שלכם על מה שהוא בשבילכם.

לכל עובד תמתין בפינת העבודה מתנה קטנה מכם

אז מתי מעניקים לעובדים מתנות? אם כבר הפתעה – אז עד הסוף! ראשית, רכשו את אותן המתנות לכל העובדים – מכובע ממותג ועד כוס טרמית לשתייה חמה. שנית, הניחו את המתנה על עמדת העבודה של כל אחד מהם, בליווי מכתב תודה אישי. כשהם יגיעו בעוד בוקר שגרתי אל העבודה, תמתין להם הפתעה קטנה. הסיפוק שבלתת, גדול מהסיפוק שבלקבל.