עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

השראה משמלות כלה של ידועניות – כדאי או לא?

לא משנה מה תגידי: כשאת חולמת על אירוע החתונה, את חולמת בין היתר (ואולי בעיקר) על שמלת הכלה שלך. גם בנות שלא מגדירות את עצמן כחובבות אופנה גדולות, מתרגשות מאד מהמחשבה על שמלת הכלה שלהן. עוד הרבה לפני שאותן בנות מגיעות לפגישה אישית עם מעצבת השמלות, הן מנסות לשאוב השראה. המטרה? לקבל רעיונות אפשריים באשר לשמלה הנבחרת.

ואכן, לשאוב השראה ולקבל רעיונות הם דבר שכדאי לעשות. עם זאת, האם השראה מידועניות היא ההשראה המומלצת ביותר? לא תמיד.

לא מה שמתאים לכוכבת קולנוע, בהכרח מתאים לך

אחת הבעיות הגדולות ביותר שעם שאיבת השראה מידועניות, היא המידות שלהן. כידוע, לא מעט זמרות, כוכבות ודוגמניות לובשות פריטי לבוש שונים במידות קטנות מאד, ישנם אלו שיגידו שמעט לא מציאותיות. במידה קטנה כל כך, כל דגם יכול להיראות כמחמיא מאד. עם זאת, כשכלות במידות נשיות וטבעיות יותר מנסות שמלה בגזרה דומה, הן מגלות כי מה שמחמיא לכוכבת קולנוע, לא בהכרח מחמיא להן.

באופן כללי, מטרת ההשראה היא להעניק לך מושג באשר לבדים מסוימים שתרצי שאיתם תעוצב השמלה, קו עיצובי (מודרני או וינטאז’ לדוגמא), סגנון כללי (שמלה צמודה או רחבה) וכן הלאה – וקצת פחות התמקדות על דגם ספציפי.

שמלת כלה: שמלה חד פעמית לערב חד פעמי

שמלת כלה 2019 היא שמלה חד פעמית שתלבשי פעם אחת בחיים! לא במקרה שמלת הכלה מעוצבת על ידי מעצבת באופן אישי: המטרה היא להתאים את השמלה למידותייך, תוך התאמה מלאה למבנה גופך ולמה שמחמיא לך. צאי מנקודת הנחה כי לכל אישה מבנה גוף שונה, כך שלכל אישה גם תחמיא שמלה שונה בעיצוב שונה.

אז מהיכן כדאי לשאוב השראה? מקטלוג השמלות של מעצבת השמלות שבה את מתעניינת. כך, את לא רק שואבת השראה, אלא גם יכולה להתמקד על דגם ספציפי שאכן תוכלי למדוד אותו בסטודיו. בנוסף, קטלוג השמלות מגוון ומותאם לנשים במידות שונות (בשונה מידועניות שמייצגות אידיאל מסוים).

הביאי רפרנסים לפגישה הראשונה עם מעצבת השמלה

אז איך מבססים את התנאים האידאלים ביותר לפגישה ראשונה עם המעצבת? הגיעי עם דוגמאות או רפרנסים שמצאו חן בעינייך. מעצבת השמלות תעניק לך חוות דעת אובייקטיבית, זאת בכדי להבטיח שביום המאושר והמרגש בחייך, תוכלי לקבל שלל מחמאות. שמלת כלה מנצחת צריכה לעמוד בשני התנאים: שמלה שמחמיאה גם במציאות, וגם כזו שעוברת מצלמה.