עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

חתונה מרגשת אל מול הים הכחול

אחד המקומות היותר יפים ומיוחדים לערוך בהם חתונה הוא בגני אירועים ליד הים. האווירה היא קלילה וטבעית והשמש השוקעת על הכחול של הים משרה אווירה רומנטית במיוחד ואלו הם בעיקר הדברים אשר מבדילים גני אירועים ליד הים מול גני אירועים ואולמות רגילים. אך מעבר לאווירה יש מספר דברים שאין לוותר עליהם כאשר מתכננים חתונה בגני אירועים ליד הים. הנה לכם מספר טיפים חשובים בנושא זה. 

בחירת עונה בשנה לקיום אירועים בגני אירועים ליד הים

הזמנים הטובים ביותר לערוך חתונה בגני אירועים ליד הים היא עונת הקיץ כמובן. זו העונה החמה, בערב ליד הים מאוד נעים עם הבריזה הקייצית והאורחים נהנים לשבת בחוץ. זו ללא ספק העונה המותאמת ביותר לאירוע מסוג זה. אך למרות שזו העונה המומלצת, עדיין ניתן לקיים גם אירוע ליד הים באביב או בסתיו. גם בשלב הזה של השנה מזג האוויר בארץ הוא לרוב נוח ונעים לשהות בחוץ. בחורף סביר שזה יהיה קצת יותר מאתגר, אך כבר היו אירועים מסוג זה גם בחורף.

מאווררים ברחבת הריקודים

אז נכון שאמרנו שעונת הקיץ היא הכי מתאימה לאירוע בתוך גני אירועים ליד הים, אך קחו בחשבון שלאחר סשן ריקודים אחד כל האורחים שלכם לא יפסיקו להזיע. על מנת למזער נוזלי זיעה ברחבה ולתת לאורחים הרגשה טובה ולא דביקה, בידקו עם בעל האולם שיש לו מאווררים גדולים או מצננים לאזור הרחבה. האורחים שלכם ללא ספק יודו לכם על כך. דבר נוסף ולא פחות חשוב, אם החלטתם לערוך את החתונה שלכם באביב או בתחילת הסתיו, קחו בחשבון שאלו זמנים שבערב קריר ולכן וודאו שלבעל האולם יש גם חימום מעל השולחנות. 

משפט בהזמנה המבשר לאורחים את מיקום האירוע

אי אפשר להתעלם מהבריזה של הים. לחלקנו הבריזה נעימה, אבל יש כאלו שהבריזה פחות נעימה להם ואפילו קר להם בשעות הערב. לכן יהיה מאוד נחמד אם תיידעו את האורחים שלכם כבר בהזמנה שהאירוע ליד הים ויש להצטייד בשל או ג’קט. אורחים שסובלים מקור ישמחו לדעת את הפרט הזה קודם ויוכלו לשבת בנוח באירוע שמתקיים בחוץ. 

לסיכום, אירוע ליד הים יכול להיות אחד המקומות היותר מיוחדים שיש. יש בו רומנטיות מיוחדת שלא נמצא בכל גן אירועים והמון יתרונות נוספים. אנו ממליצים לעקוב אחרי הטיפים ולתכנן את החתונה שלכם בגני אירועים ליד הים, שם ודאי תהיה לכם חתונה לא פחות ממושלמת.