עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כך תפנק את אשתך בארוחה אסורה לאחר הלידה

תשעת חודשי ההריון הם לא לונה פארק, ואת זה כולם יודעים. לצד התחושה הפיסית הכבדה, הבחילות וההקאות וגם ההסתגלות החדשה לפוזה ספציפית בשינת הלילה, ישנו דבר קשה נוסף: רשימת המאכלים שאסור לאכול לאורך תשעת חודשי ההריון. 

ואתה, בתור בן הזוג האוהב והתומך, תוכל לפנק את אהובתך ב”ארוחה אסורה” לכבוד הלידה. לצד מתנות ליולדת שהיא תקבל מכל הסובבים – החברים והמשפחה, היא גם תקבל מתנה טעימה במיוחד ממך. לפניך, מספר אפשרויות טעימות במיוחד שהיא תתקשה לסרב להן:

מגש סושי מפנק – היישר אל בית היולדות

ישנן היולדות הטריות שלא מבזבזות זמן, ובטח שלא מחכות להשתחרר מבית היולדות: הן רוצות להתפנק בארוחה אסורה מיד לאחר הלידה. אם ישנו מאכל שכל היולדות חולקות את התשוקה אליו, הרי שהוא סושי. אם אהובתך אכן אוהבות רולים עם דגים נאים, תוכל לפנק אותה במגש גדול המכיל שילובים שונים של רולים, סשימי, נגירי ושלל נשנושים קולינארים שלא היו רלוונטים בתקופת ההריון.

ארוחת בוקר: אגז בנדיקט

אולי אחת ממנות ארוחות הבוקר האהובות ביותר על הישראלים, היא מנת האגז בנדיקט: לחם בריוש או אינגליש מאפין, סלמון מעושן, ביצה עלומה ורוטב הונלדיז. מדובר על מנת מושחתת ומפנקת, שאהובתך לא הייתה יכולה אפילו לחלום עליה בהריון. מה היה אסור לה במנה? כמעט הכל – את הביצה העלומה, הסלמון המעושן ורוטב ההולנדייז. כעת, גם אהובתך יכולה להכריז בשמחה “בוקר טוב”!

לחובבות החסות: סלט הקיסר

סלט אהוב מאד על הישראלים (ואולי בעיקר על הישראליות), הוא סלט הקיסר. מדובר בעיקר על חסה, שאותה עוטף רוטב משובח המבוסס על חלמונים, גבינת פרמז’ן ואנשובי. לסלט ישנן גרסאות מותרות להריוניות, המבוססות על מיונז במקום על חלמונים. אם אהובתך חיכתה בסבלנות תשעה חודשים בכדי לקבל את הדבר האמיתי, תן לה אותו! ישנם סלטי קיסר המגיעים גם עם תוספות של ביצה עלומה וסלמון מעושן.

ארוחה רומנטית לכבוד הלידה – רק אתה והיא

אז נכון, מיד לאחר הלידה כל שתרצו הוא להיות בבית עם הרך הנולד. עם זאת, חשוב מאד שתעניקו גם לעצמכם זמן איכות בתוך מבנה המשפחה החדש. לפנק את אהובתך בטייק אוואי זו אכן אפשרות, אך יציאה משותפת של שניכם שבה תוכלו להרים סוף סוף לחיים – היא הדבר האמיתי. אל תשכח כי לצד “המנות האסורות”, תוכלו ליהנות גם משתייה משותפת של יין וקוקטיילים. לחיי המשפחה החדשה שלכם!