עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

למה עדיף לכם לעבור לחשבוניות ירוקות דיגיטליות

בשנים האחרונות החלו עסקים רבים להשתמש בתוכנות ייעודיות ומתקדמות לניהול עסק ולהפקת קבלות וחשבוניות דיגיטליות און ליין. באמצעות התוכנה הידידותית למשתמש חוסכים בהוצאות הנייר והדיו למדפסות, שומרים על הסביבה, חוסכים עלויות בעסק, משפרים את השירות ללקוחות ומייעלים את העבודה.

יש יתרונות רבים לתוכנות לניהול עסק ולהפקת חשבונית ירוקה, במיוחד לעסקים קטנים ולפרילנסרים, כאשר עסק מסוג עוסק פטור יכול להשתמש בתוכנה להפקת חשבוניות ולא רק קבלות.

מהי חשבונית ירוקה?

כולם מדברים של קבלות וחשבוניות ירוקות, לכן חשוב לדעת מהי החשבונית הירוקה וכיצד היא תסייע לכם לנהל טוב יותר את עסקכם ולחסוך עלויות שונות. החשבונית הירוקה למעשה מחליפה את פנקסי החשבוניות של פעם, את חשבונית מפיקים באמצעות דיגיטליים, כלומר בעזרת תוכנה ייעודית ואינטרנטית לניהול עסק והנהלת חשבונות.

אין צורך להתקין את התוכנה על המחשב בעבודה כיוון שניתן להתחבר למערכת מכל מחשב ואפילו מסמרטפון או טבלט, זהו עוד אחד מהיתרונות הרבים של התוכנות להפקת קבלות וחשבוניות ירוקות. את החשבונית שמפיקים באמצעות המערכת כאשר אין צורך להדפיס במשרד שלכם כיוון שבלחיצת כפתור אתם יכולים לשלוח את הקבלה ישירות לדואר האלקטרוני של הלקוח, ויש גם אפשרות לשלוח את החשבונית לווטסאפ, בהתאם לתוכנה האינטרנטית שבוחרים.

מהם היתרונות העיקריים של מערכת להפקת חשבונית ירוקה?

כאמור, יש יתרונות רבים להפקת חשבוניות ירוקות און ליין, היתרונות העיקריים הינם:

  • עלות משתלמת – העסק שלכם יכול לחסוך הרבה כסף באמצעות מעבר לתוכנה אינטרנטית להפקת קבלות ומסמכים נוספים, למשל חשבונית עסקה ועוד. לרוב, משלמים תשלום חודשי עבור השימוש במערכת, העלות משתנה בהתאם לכמות המסמכים שיש להפיק מידי חודש, ובכל מקרה מדובר בעלות זולה ומשתלמת במיוחד.
  • חיסכון בנייר ודפוס – במקום הזמנת פנקסי קבלות מבית דפוס אתם יכולים לעבור לתוכנה המתקדמת לניהול עסק ולחסוך את הוצאות הדפוס של העסק. בנוסף, אין צורך להדפיס את החשבוניות לכן העסק שלכם מקצץ בעלויות הציוד המשרדי, הן של נייר והן של טונרים או ראשי דיו למדפסות.
  • נוחות – התוכנה להנהלת חשבונות ידידותית למשתמש, אין צורך לעבור קורס, וניתן לקבל עזרה מהתמיכה הטכנית בכל בעיה ושאלה. התוכנה נוחה וקל לעבוד איתה, וכך חוסכים גם זמן בעבודה.
  • גבייה טובה יותר – המעבר לחשבונית ירוקה מאפשר לכם לשלוח מיד את הקבלות ללקוחות ולעקוב אחרי הגבייה, אין צורך לשלוח את החשבונית בדואר ולשמוע תירוצים מלקוחות שהם לא קיבלו את הקבלה.
  • כוח אדם – הפקת החשבוניות קלה, אין צורך להעסיק כוח אדם מקצועי כדי להפיק קבלות וחוסכים עלויות כוח אדם בעסק.
  • מיתוג העסק – המעבר לחשבונית ירוקה מאפשר לעסק לשפר את המיתוג שלו ולהפוך לעסק ירוק השומר על הסביבה. כמו כן, ניתן למתג את הקבלות בהתאם לצורך שלכם, והרווח כולו שלכם ושל העסק.

לסיכום, חשבונית ירוקה נחשבת לפתרון המשתלם והנוח ביותר כיום לעסקים קטנים וזעירים, לפרילנסרים ועוד. זו תוכנה מתקדמת הכוללת גם כלי ניהול חשובים שיסייעו לכם לייעל את העבודה, לחסוך עלויות ולשפר את השירות.