עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מגנטים בעיצובים מיוחדים

אם אתם מתכננים אירוע מיוחד, חד פעמי שייצרב בזיכרון האורחים שלכם אתם חייבים להשקיע בכל הפרטים ולו הכי קטנים שנוגעים לאירוע.
אנו מכירים טוב מאוד את המגנטים שניתן למצוא בכל אירוע שנלך אליו כמעט, באים מצטלמים ומקבלים מזכרת מהאירוע, מדובר באטרקציה נהדרת שתספק מזכרת נפלאה לאורחים שלכם אבל במידה ותרצו משהו מיוחד ושונה משאר האירועים רצוי לדעת מה האופציות העומדות לרשותכם בתחום זה.

מגנטים בעיצוב מיוחד:
אם תרצו להיות מיוחדים ושונים משאר האירועים רצוי שתזמינו מגנטים בעיצוב מיוחד עבורכם, העיצוב הפופולרי ביותר בקרב הזוגות המתחתנים הוא מגנטים פולארויד – מדובר בעיצוב רטרו בסגנון הצילום של מצלמות הפולארויד משנות ה-80 המאוחרות.
את העיצוב הנ”ל מייחדת מסגרת לבנה עבה שעוטפת את התמונה ומזכירה לנו את המסגרת המקורית שהינו מקבלים על התמונות מהמצלמה עצמה.
ניתן לבקש ולעצב את התמונות עצמם עם פילטר פולארויד שיעניק לתמונות מראה “מיושן” מעט ומיוחד מאוד.

מגנטים בצורות:
כיום ניתן למצוא מגנטים בצורות, תוכלו לבחור כמה צורות בולטות כמו לב, כוכב, אליפסה או ריבוע רגיל, תוכלו לבקש כמה צורות עבור אותו האירוע ובכך לתת לכל אורח להרגיש מיוחד בזכות הצורה שבה יקבל את התמונה שלו.

מגנטים בתוך מסגרת מעוצבת:
ישנו עוד סגנון יחסית נדיר בתחום, מדובר על מגנטים שמגיעים בתוך מסגרת מעוצבת מקרטון כאשר המסגרת מחזיקה את המגנט ונותנת לו מראה של תמונה אמתית.

המלצה למתחתנים:
במידה ואתם מארגנים חתונה ותרצו את המוצר המתאים ביותר עבורכם אני ממליץ על מגנטים פולארויד לחתונה מדובר על מוצר שנוסה במאות חתונות ומשאיר פיות פעורים לנוכח העיצוב המיוחד והיופי שמעניק לוח התליה המיוחד של המגנטים שמגיע איתם.

לסיכום:
ישנן הרבה אופציות שמתוכן תוכלו לבחור כיצד לספק לאורחים שלכם את המזכרת הכי מיוחדת מהאירוע שלכם, ודאי לא תרצו להיות סתם עוד מגנט על המקרר של האהובים שלכם אלה תרצו להיות המגנט הכי מיוחד על המקרר.
שאלו ובררו עם החברות השונות על האופציות העיצוביות שהם מציעים ובחרו מה הכי מתאים עבורכם ועבור האופי של האירוע שלכם.