עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

מה זה תקשור?

הדבר החשוב ביותר בתחום התקשור או המיסטיקה הוא קודם כל להבין שמבחינה מדעית גופנו בנוי מתהליכים ביו – כימיים חשמליים.

התקשורת ההרמונית והבריאה בין חלקי גופנו: גוף רוח ונפש יוצרים אותנו. זו בחירתה של הנשמה שלנו כשהיא נכנסה לגוף החומרי: לאהוב, לטפל ולהתמזג עם החומר ולהיות אחד שלם ומושלם המטפל ואוהב את עצמו ללא כל שיפוטיות. זה הייעוד הראשוני של כל הנשמות בעולם.

השורש של המילה: “תקשור” הוא: “קשר” – “תקשורת”.

בגופנו ובנשמתנו יש את כל המידע ההישרדותי מיום היווצרות האדם הראשון.

דרך תהליך של התפתחות, כמו אצל עולם החי, הצומח והדומם, נוצרנו להיות מה שאנו ואנו כל הזמן בהתפתחות גופנית – רוחנית דרך תקשורת בריאה בין חלקי גופנו.

תקשור אמיתי הוא בעצם היכולת לקבל מידע זה הנמצא בכל תא בגופנו ולקבל תשובות מדויקות מה נכון לנו בכל תחום וגם את הדרך לריפוי מלא. לשם כך אני כאן!

לעזור לך לקבל מידע זה או ללמד אותך איך לתקשר לבד כך שלא תהיה תלוי בדבר.

כל נשמה המגיעה לעולם הזה מחוברת לשומרים ומדריכים רוחניים (ללא חומר) שהם חלק מהאלוהות הנמצאת כמובן גם בנו ומתממשת דרכנו. לכן אנו לעולם לא לבד. זו הרגשה מדהימה לחוש זאת. אין פחד ואתה משוחרר ושלם עם עצמך כל הזמן. ישויות אור – מלאכים (השם באמת לא משנה) עוזרים לנו בקבלת התקשור.

אני נוהג להסביר תקשור אמיתי בדרך מדעית, לדוגמה: יש לך ודאי בטלפון החכם מערכת ניווט כמו וויז. מה קורה בה?

בשמיים נמצא לוויין, בגובה של 300 ק”מ ויותר. יש בו את כל המידע על הכבישים והדרכים בארץ ובעולם. מכשיר הטלפון שלך מחובר לאנטנות הנמצאות במרחק ממך. אתה כותב שאלה בוויז: איך להגיע ממקום אחד למשנהו? הטלפון מחובר כל הזמן לאנטנות המחוברות ללוויין ומיד אתה מקבל תשובה מדויקת.

כך בדיוק תקשור אמיתי פועל. הלוויין הוא המקור שרואה ויודע הכל. (אלוהים, הבריאה או כל מי שאתה מאמין בו) הוא נמצא בתוכך ומחוץ לך באותה עת. האנטנות הם ישויות האור – המלאכים שעוזרים לך לקבל את המידע.

רק אתה מחליט מה לעשות עם מידע זה. אתה יכול ללכת או לנסוע בדרך אחרת כדי להגיע ליעד שלך או כלל לא לצאת למסע, או לנסוע בדרך המהירה והמומלצת. זו החלטה בלעדית שלך. כך אתה קובע את גורלך ועתידך. זה התפקיד והבחירה החופשית שלך. לא של אף אדם אחר.

ניתן ללמוד לתקשר ולקבל כל מידע מדויק שאתה זקוק לחייך. יש כיום מספיק מורים היכולים לעזור לך. ספרים ומידע עצום.

כמובן שיש סייגים ללימוד תקשור. כל אדם יכול לתקשר. מאוד חשוב לבדוק לפני שאתה מתחיל ללמוד באם תהליך זה נכון עבורך. האם יש לך רצון וזמן לחקירה, הקשבה וגילוי האמת למסע זה הנמשך כל החיים. את הדרך ההתחלתית ניתן ללמוד ולתרגל. זה בעצם תהליך של התפתחות גופנית רוחנית נכונה., הקשב לגופך ותקבל תשובות מה נכון לך.

בהצלחה, אורן נוטוביץ

054-6649283

לאתר אורן תקשור – https://www.orentikshur.com/

תגיות:

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |