עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

רוצים לחגוג בלי לדאוג? חפשו וילות בתל אביב

מאת סקארט

בכל פעם שמישהי מהחבורה מכריזה שהגיע הרגע המאושר והיא מתחתנת (בדרך כלל זו תמונת טבעת על האצבע בכל הפלטפורמות החברתיות בליווי הכיתוב “אמרתי/היא אמרה כן”) אפשר לדעתי כבר להתחיל לנסות לתכנן ולארגן מה קורה במסיבת הרווקות. לפעמים זה יכול להיות כאב ראש לא קטן, עם כל ההתרגשות והשמחה והאהבה, לארגן 20 או 30 בנות לתוך אירוע אחד שכולן צריכות להסכים עליו.

וכשאני אומרת להסכים עליו, הכוונה היא להסכים גם על מיקום, גם על אופי הבילוי וגם על העלות הכספית ושאר ההוצאות הכרוכות (נסיעות, מזון, שתייה, מתנות, קישוטים, אביזרים משעשעים וכ”ו). זה בהחלט תלוי באופי המתחתנת ולא תמיד זה אירוע ענק ומורכב, אבל פעמים רבות העסק יכול להיות הפקה די גדולה ורצינית שלוקחת לא מעט זמן.

בפעם האחרונה שהייתי מעורבת בהפקה של מסיבה מרובת משתתפים שלא היה ברור לאן בדיוק היא הולכת ומה בעצם כולם רוצים, היה לי ברור שהדבר הנכון הוא להציע את האופציה של וילה. וכשאני אומרת וילה, אני מתכוונת לבית מגניב, גדול ומעוצב שעונה על כל הצרכים של מסיבה ונוחות ופינוק, והכי חשוב, הוא לא הבית של אחד החברים שיעמדו לכם על הראש עד שלא תסיימו לעשות את כל הכלים ולצחצח בין כל החריצים.

ישנן לא מעט וילות בתל אביב (לפחות כשרוב המשתתפים מתגוררים במרכז הארץ) שעומדות בקריטריונים הנ”ל ומשמשות לחגיגת אירועים שונים כמו ימי הולדת, מסיבות רווקים כמו במקרה שלנו, מסיבות גיוס וכן הלאה. בכלל, העניין הזה של לשכור וילה עם כל הציוד והאבזור והריהוט המפנק במקום לצאת לסיבוב פאבים ולדאוג למוניות או חלילה נהיגה אחרי ליל שתיה, הופך יותר ויותר טרנדי ומשתלם לאחרונה.

איך התחיל כל העניין הזה אתם אולי שואלים את עצמכם, ובכן, לדעתי יש פה מצב של ווין-ווין. כלומר, מצב שבו כולם מנצחים. תחשבו למשל שיש וילות בתל אביב העומדות למכירה, חלקן להשכרה ארוכת טווח וחלקן אף להשכרה למטרת נופש קצר ומפנק. בזמנים מסוימים, הוילות הללו עומדות ריקות, מרוהטות ומצוידות לחלוטין ורק ממתינות לשימוש.

במקרה כזה, למי שמעוניין לחגוג לילה או שניים או אפילו שלושה, יש מקום לעשות זאת והוילה לא עומדת ריקה ונטולת שימוש. כמובן שאם המחיר הוגן וסביר ומתחלק בין כל המשתתפים, זוהי עסקה משתלמת לכל הצדדים.

אתם יכולים לשאול אנשים שנידבו את הבית שלהם למסיבות כאלה ואחרות וחשבו שהשד לא כל כך נורא ועדיף לחסוך קצת על השכרת מקום, אך אז גילו שחברת ניקיון (כי מלוכלך יותר משחשבו שיהיה) עולה יותר מלשכור וילה יחד עם כולם.

מעבר לעלויות, יש משהו שוויוני וגם מרגש כשכולם מגיעים למקום חדש ומגניב שלא שייך לאף אחד ונמצא שם רק לצורך הנאה וחגיגות. בצורה הזו, אפשר גם לבלות בלי דאגות מיותרות על הראש ולהנות בלי לפחד כל הלילה שלמישהו תשפך בטעות בירה על הכורסה שקיבלתם מסבתא.

 מרוב מגדלים לא רואים את הוילות בתל אביב

מאת: Dudish

דודי שרון - אסטרטגיה שיווקית וקידום אתרים אורגני. |