עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

שיפוץ דירה בישראל

שיפוץ דירה מה כולל

 

חלק משמעותי מאד בעת שיפוץ דירה הוא שיפוץ חלל המטבח. בשנים האחרונות נדמה כי חלל המטבח הפך משמעותי מאד בחיינו . לא ברור אם כתוצאה מתוכניות הבישול הרבות, אבל אין ספק כי רבים משקיעים כיום במראה המטבח. שיפוץ מטבח מהווה עולם שלם של חומרים מסוגים שונים ואלמנטים אשר יש להביא בחשבון בעת השיפוץ. בכתבה הבאה נפרט אודות האלמנטים החשובים שיש להביא בחשבון בטרם התחלת השיפוץ:

 

האדריכל יהיה זה שיתכנן עבורכם את מראה המטבח

אם שכרתם את שירותיו של אדריכל, הרי יהיה זה הוא אשר יתכנן עבורכם את המטבח. במידה ולא שכרתם את שירותיו הרי ניתן להיער בשירותי תכנון מטבחים בחנות מטבחים.

מה צריך לדעת בעת הזמנת מטבח מנגר

הזמנת מטבח מנגר עשויה לעלות לכם בדומה לספקי מטבח אחרים כאשר המחיר הוא נגזרת של גודל המטבח וכן חומרי הארונות. לשאלה מה היתרון המרכזי של הזמנת עבודה מנגר, התשובה היא כי המטבח יכול להתאים לרצונות האישיים שלכם

הנגר יעניק לכם יחס אישי

בעת עבודה עם נגר תזכו לקבלת יחס אישי וכך תוכלו לציין בפניו באילו חומרים יעשה שימוש למטרת שיפוץ דירה כאשר המטבח מהווה מרכיב מרכזי בהליך השיפוץ. עם זאת כדאי לדעת כי החסרון העיקרי הוא כי ההזמנה עשויה להיערך זמן רב.

 

אילו חומרים עיקריים ניתן לראות במטבחים

שיפוץ דירה הכולל את שיפוץ המטבח מצריך בחירת חומרים איכותיים. כעת נציג בפניכם את החומרים העיקריים אשר ניתן לראות במטבחים:

  • עץ מלא: ישנם סוגים רבים של עצים החל ממייפל, עץ אגוז אמריקאי, עץ אורן,כאשר לכל אחד מהעצים תכונות ייחודיות. בחזרה לעץ מלא הרי הוא נחשב יקר יחסית בהשוואה לחומרים אחרים אבל ניתן לתקן בו פגיעות באמצעות ליטוש.
  • סנדוויץ’: מדובר בעץ העשוי שכבות דקות המודבקות אחת על גבי השנייה בכיוונים שונים. ניתן למצוא לא מעט סוגים -איכותיים יותר ואיכותיים פחות ויש להביא בחשבון כי המחירים יהיו בהתאם. מבין הסוגים השונים ניתן לראות כי האיכותי ביותר הוא הלבנה. במידה והנכם מתלבטים בין החומרים השונים, הרי ההמלצה היא להתייעץ עם אנשי מקצוע במטרה לקבל את התשובה המתאימה אשר תוביל לשיפוץ איכותי.