עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

אטרקציות לאירועים לגוף ולנפש

כאשר אנחנו עורכים אירוע, בין אם קטן ומצומצם שכולל חברים ומכרים, ובין אם רחב היקף עם מאות מוזמנים, הרי שתמיד נרצה לייצר מעין ‘אימפקט’. רושם שייוותר בקרב הנוכחים והנוכחות ושיילקח איתם הביתה, עם זיכרונות נהדרים וחוויות משותפות.

בסינרגיה הפקת אירועים לקחו את היעד הזה צעד אחד ענק קדימה, ומציעים מגוון עשיר ורחב של אטרקציות כאשר מטרתם היא אחת: לייצר חוויה לגוף ולנפש.

הצוות המקצועי של סינרגיה, מציע את ניסיונו שהתגבש לאורכן של למעלה מ-20 שנות פעילות, ובזכות פועלו, יכולים הלקוחות לאפיין באופן מדויק את האירוע הקרב ובא ובהתאם לצורכיהם ורצונותיהם.

מגוון עמדות לאירועים

בסינרגיה הפקת אירועים מציעים מגוון עשיר ורחב של עמדות לאירועים המספקות חוויה בלתי נשכחת.

העמדות מבוססות על ‘טעימות’ במהלכן החוגגים והחוגגות נהנים מחוויות משולבות בין מגוון אטרקציות שונות.

בין היתר ניתן למנות אוהל מטפלים המאפשר למבקרים והמבקרות לטעום בין שלל סוגי עיסוי שונים לבחירה.

מאהל הטיפולים יכול לכלול עיסויים קלאסיים כגון עיסוי שוודי או תאילנדי, או לחילופין עיסויים מתקדמים יותר כגון אבנים חמות ואפילו עיסוי במים (וואטסו). 

לצד אלו, מציעה סינרגיה עמדת מיסטיקה לשם הדוגמה, המתופעלת על-ידי מיסטיקניות שונות וזאת כדי לערוך פתיחות וקריאות עבור המגיעים לעמדות. גם הספקנים ביותר יוכלו ליהנות ואף לצאת מופתעים במיוחד.

עובדים עם לקוחות פרטיים ועסקיים

חברת סינרגיה אירועים שמחה להציע את שירותיה החווייתיים ללקוחות קטנים כגדולים, פרטיים ועסקיים כאחד.

מנהלים ומנהלות, בעלי ובעלות עסקים המבקשים לייצר יום גיבוש עובדים שונה ומיוחד, וכן מפיקי אירועים המחפשים אחר ה’פלפל’ שישדרג את הפסטיבל הקרב ובא, ועד לחברות המארגנות מסיבת רווקות ומבקשות למצוא את האטרקציות שיהפכו את הבילוי לבלתי נשכח; כולם ככולם יכולים למצוא מענה מקיף וכולל.

התאמה אישית מלאה לצרכי הלקוחות

בסינרגיה שמחים להציע את השירות תוך התאמה מלאה לצרכי הלקוחות.

בשיחת האפיון הראשונה אל מול נציגי סינרגיה הפקות, תוכלו להסביר את מטרותיכם את היעדים שלשמם אתם מעוניינים ביום הכיף או באטרקציה פרטנית כזו או אחרת.

לצוות המקצועי והמיומן של סינרגיה, יש את הפתרונות והניסיון ארוך השנים, כדי שיוכל לענות ולעלות על הציפיות.