עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך אתם יכולים להשקיע ברחבת הריקודים באירוע שלכם

כל מה שאתם יכולים לחשוב עליו כרגע הוא על הרגע שבו תישבר הכוס בחופה, אך מיד אחריה יתקבצו כל האורחים שלכם על רחבת הריקודים למסיבת חתונה בלתי נשכחת עד אור הבוקר. בעוד באירועי מצווה מפנקים את חבריהם של החוגגים עם אטרקציה של גרפיטי על כובעים לבר מצווה או גרפיטי על כובעים לבת מצווה, אתם יכולים להפוך באמצעות כמה אלמנטים את רחבת הריקודים שלכם למסיבה הכי טובה בעיר. איך עושים זאת? בין היתר עם קריקטוריסט לאירועים שיעניק לכל האורחים במתנה מזכרת נפלאה מכם: קריקטורות.

 

משלבים בסמוך לרחבה קיר ברכות:

 

אם תשאלו את ההורים שלכם לבטח תופתעו לגלות כי יש להם בארון התמונות גם אלבום מיוחד אחר: אלבום החתונה שלהם. מדובר על אלבום שבו שולבו תמונות שלהם, ואלבום זה הונח בכניסת אולם האירועים ושימש כאלבום שעליו כותבים האורחים ברכות. אז אולי אז אלבום הברכות היה האלטרנטיבה היחידה, אך כיום תוכלו לשלב ברחבת הריקודים שלכם קיר גרפיטי. הקיר הוא כמובן קיר נייד וקל שמטרתו להיות צבוע עד סוף הערב עם ברכות וציורים מרהיבים. קיר הברכות אינו ציורי קיר המשולבים על קירות קבועים, אלא הינו קיר קל שאותו תיקחו אתכם בסוף הערב והוא יהיה לכם מזכרת מוצקה מאירוע האהבה הגדול שלכם.

 

מתעדים את האירוע עם צלמים, ולא רק איתם:

 

רחבת הריקודים שלכם תהיה גדושה באורחים נרגשים וגם בכמה צלמים שתפקידם לדאוג לתיעוד מקיף מהאירוע שלכם. בעוד תוכלו לדאוג לתיעוד האירוע רק בעזרת צלמי סטילס ווידאו, תוכלו גם לשדרג את האירוע שלכם עם תיעוד לאורחים שלכם באמצעות קריקטורות לאירועים. בסמוך לרחבת הריקודים תהיה עמדה של אמן קריקטוריסט שיצייר את האורחים שלכם. שימו לב כי אתם בוחרים באמן מוביל, מקצועי ומנוסה שיכול אכן להתחייב לציורי קירקטורה לכל האורחים באירוע שלכם.

 

ירח דבש בתאילנד – על רחבת הריקודים באירוע שלכם:

 

כעת אתם על רחבת הריקודים אבל חולמים כבר על ירח הדבש בתאילנד? תתפלאו, אך אתם יכולים להביא את ירח הדבש אל רחבת הריקודים באירוע שלכם. איך עושים זאת? עם אטרקציה של פול מון לאירועים. ציורי הגוף המיוחדים הזוהרים בחושך לא מפתיעים ומרגשים רק את קהל הצעירים, אלא גם את קהל המבוגרים. אטרקציה שכזו מלכדת ומשמחת את כל האורחים ובעיקר תורמת רבות לנראות האירוע שלכם.