עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך להוריד שירים למחשב?

הורדה של שירים למחשב שירים להורדה דרך הפכה לקלה ופשוטה, וכעת גם לכם יש את ההזדמנות. כיצד נעשה זאת? להלן כל הפרטים.

הורדת שירים למחשב

הורדה של שירים למחשב נחשבה עד לפני מספר שנים למורכבת למדי, וזאת משום שהורדה של שיר גם כאשר מדובר בשיר קצר יחסית ארכה פרק זמן ארוך, ולעיתים אפילו חצי יום. הורדת שירים כולנו וודאי זוכרים את התקופה בה היינו מורידים שירים ישירות לנגן ה MP3 שלנו, פעולה אשר הייתה מצריכה לא מעט זמן ומאמץ, אולם מאס שירים להורדה נכנסה לחיינו היא שינתה את הדרך בה אנו צורכים מוזיקה, וזאת בשל העובדה כי מדי יום עולים מאות שירים חדשים של מיטב האמנים מהארץ ומהעולם.

שירים להורדה – שינוי משמעותי אשר מחולל מהפכה של ממש בעולם המוזיקה

כאמור, אין עוררין על כך כי שינתה את הדרך בה אנו מאזינים למוזיקה, ובעיקר הפחיתה את התלות הורדות שירים שהייתה לרובנו בתחנות הרדיו כמו גם הטלוויזיה. יחד עם זאת, רבים נתקלים בתסכול וזאת משום שעל מנת להאזין לשיר נדרש להישאר בעמוד עצמו כמו גם להישאר מחוברים לרשת האינטרנט, מה שהקשה מאוד על אלו אשר רצו להאזין למוזיקה תוך כדי עבודה או בעת טיסה. על כן, אם אתם להוריד שירים מעוניינים להוריד את השירים האהובים ביותר עליכם למחשב, יש לכם דרך – כל זאת בזכות אתר dאשר מאפשר לכם לבצע הורדת שירים למחשב במהירות שיא ובאיכות מצוינת. כיצד תעשו זאת בדרך הטובה והאיכותית ביותר? להלן הפרטים.

כיצד נוריד שירים למחשב?

על מנת שתוכלו להוריד את השירים כמו גם פלייליסטים למחשב שלכם, עליכם להיכנס לעמוד של מורידים שירים ולבחור את השירים הרצויים. לאחר שבחרתם, יש להעתיק את הקישור של השיר אשר מופיע במעלה הדף, ולאחר מכן להיכנס לאתר להעתיק את הקישור אל התיבה ולהמתין מספר שניות עד להורדה מוחלטת שלו. לאחר שהורדת השיר תסתיים, תוכלו להבחין כי בשורת הכלים במחשב תופיע תיקייה בשם “הורדות”. על מנת שתוכלו להוריד את השירים בצורה מסודרת, מומלץ לפתוח תיקייה ולאחר מכן להעביר את השירים אשר הורדתם דרך האתר, ובכך לקבל גישה מהירה בעבור השירים אותם ביקשתם להוריד. בנוסף, אם ברצונכם להוריד פליליסטים שלמים ניתן לבצע זאת ע”י לחיצה על עמודת “הורדת פלייליסט”, להעתיק את הקישור כפי שעשיתם בשיר אל תוך התיבה ולאחר מספר שניות תוכלו לקבל את מלוא הפלייליסט אליכם למחשב, אולם יש לקחת בחשבון כי ככל שמדובר בקבצים גדולים כך תהליך ההורדה עלול לארוך מספר דקות. לסיכום, אין כל ספק כי הורדה של שירים דרך אתר היא הדרך הטובה ביותר בה תוכלו להאזין לשירים שלכם מבלי להיכנס לעמוד הרשמי של גם כאשר אתם אינכם מחוברים לאינטרנט.