עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך ליצור לוק לא מתאמץ בבחירת שמלות ערב

הוזמנתן לאירוע או לערב חשוב ואתן רוצות להיראות כאילו לא השקעתן הרבה, אך עדיין לבלוט וליצור את הרושם הנכון. ובכן, הדבר אפשרי. שמלת ערב לא בהכרח חייבת להיות נוצצת ומלאה בעיטורים וקישוטים, ישנם בדים וסגנונות רבים שיכולים לתת לנו מראה קלאסי ובולט אך לא מתאמץ. במאמר זה נסביר איך עושים את זה נכון.

אופי האירוע/פגישה – לפני שתתחילו בשלבים המתקדמים של בחירת הגזרה, הצבע, והבד, עליכן למקד את המחשבה באופי האירוע,  כך יהיה לכן קו מנחה בבחירת ההיבטים הנוספים.  אם לדוגמא מדובר בדייט, שמלת הערב שלכן צריכה להשאיר רושם טוב, ולכן כנראה שלא תבחרו בצבע שהוא צועק מדי, אך בהחלט תוכלו לבחור צבע עמוק יותר וחושני כמו שחור/בורדו/ כחול עמוק. אם מדובר באירוע חתונה, עצם סוג האירוע מאפשר לנו “להתפרע” עם גזרה שיש בה חיתוכים מעניינים, אך הצבע יהיה סולידי יותר ולא בהיר וכך אנו שומרות על הלוק הלא מתאמץ אך בהחלט לוק שתופס את העיניים.

ובכן, כדי ליצור את הלוק הלא מתאמץ, עלינו ליצור משחק של איזונים בבחירת גזרה, בד וצבע כלומר – אם בחרנו צבע בוהק, נמתן את בחירת הבד והגזרה בהתאם וכדומה.

בחירת הגזרה– הדבר החשוב ביותר כשאתן בוחרות את סוג הגזרה עבור שמלות ערב, הוא לדעת להבחין מה מחמיא למבנה גופכן. בחירת גזרה שאינה מתאימה למבנה הגוף, יכולה להשרות עלינו “חוסר נוחות” וכך לגרום לאפקט ההפוך שרצינו לייצר. בחירת הגזרה גם היא צריכה להתאים לאופי האירוע ולכן לאירוע בסדר גודל של חתונה, נבחר גזרות יותר נועזות כמו מיני, כתפיים חשופות, גב חשוף וכו. אם מדובר בדייט, גזרת מקסי או יכולה להיות גזרה מתאימה.  

בחירת הבד-  בלוק שאינו מתאמץ, אנו רוצות למצוא סוג בד שהמראה שלו פשוט תפור בדיוק למידות הגוף שלנו, ומצד שני יתמזג טוב עם הצבע והגזרה. זה יכול להיות בד נשפך, בד חלק ונקי או נמתח ואוסף. כשהבד נינוח על הגוף, הלוק נראה כאילו זרקנו על עצמנו משהו שנראה מיליון דולר.

בחירת הצבע –  הצבע גם הוא חייב להיות בהתאם לגזרה ולבד. לדוגמא: אם בחרתן גזרה נועזת, נלך על צבע יחסית רגוע, אך אם בחרתן בגזרה עדינה ולא מאתגרת, תוכלו להפציץ בצבע בולט. כמובן שגם כאן יש להתאים את הצבע לאופי האירוע .  

תגיות: