עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

אילו מתנות להעניק בראש השנה עבור האורחים?

ראש השנה הוא חג יהודי הנחגג על ידי יהודים ברחבי העולם וגם בישראל. זהו חג שמציין את תחילתה של ראש השנה היהודי וזהו זמן חגיגה בבתים רבים. ביום זה, כולם מתכנסים יחד לארוחת חג ונהוג להחליף מתנות עם בני משפחה, חברים ואנשים אהובים אחרים כאות לאהבה והערכה. פעמים רבות נעניק מתנות לילדים, אך נהוג שהאורחים מביאים מתנה למארחים והמארחים מפנקים במתנה סמלית.

למה להעניק מתנות בחג הזה?

ראש השנה הוא חג אהוב מאוד ומיוחד וזו הזדמנות עבור משפחות וחברים להתכנס, לחלוק סיפורים, לצחוק ביחד ולהודות על השנה שהייתה. אחת הדרכים המשמעותיות ביותר לומר תודה, היא להעניק מתנות לאורחים, להזמין אותם לחוש את החגיגיות והסמליות של התודה וקבלת ברכות לקראת השנה החדשה. מתנות לחג ראש השנה מעלות חיוכים על פניהם של האורחים וזה פשוט יגרום להם להרגיש שמחה בלב.

רעיונות למתנות משמחות

אם אתם מחפשים רעיונות למתנות לחג ראש השנה, ייחודיות ויצירתיות, הנה כמה דוגמאות נפלאות שיפתיעו את האורחים שלכם:

מארז יין ודבש – יין ישמח לבב אנוש וגם דבש. אלו שני פריטים שתמיד כיף לקבל והם תמיד שימושיים מאוד. אלו שני פריטים שכולם אוהבים לקבל וזה ללכת על בטוח. במארז יפה יחד עם ברכה לשנה החדשה, תוכלו להפתיע את היקרים לכם.

צנצנת רימון מקולף, תפוח ודבש – בא לכם ללכת על מתנה שמרכזת את כל סמלי החג ולהעניק לאורחים שלכם מתיקות במיטבה? שלבו בין דבש מתוק, תפוח עסיסי ורימון חמצמץ. מארז קסום וגם מאוד מאוד יפה. גם כאן ניתן לצרף ברכה עם איחולים לשנה החדשה.

שוקולד ממותג עם ברכות ואיחולים – מה כל אחד מעוניין עבור השנה החדשה? לזכות בבריאות טובה, הצלחה, שמחה, אושר והגשמה. את כל הברכות האלו תוכלו להעניק לאורחים שלכם על שוקולד ועל הדרך להעניק להם גם חוויה מתוקה.

צנצנת גרנולה ודבש – עוד מתנה סופר מתוקה שפשוט כיף לקבל. תוכלו להכין את המתנה הזו בקלות. קחו בקבוק שקוף מזכוכית שהצורה שלו יפה, הכניסו לתוכו חופן גדול של גרנולה והוסיפו ליד צנצנת קטנה של דבש. האורחים שלכם יהנו מהמתנה גם לאחר שהסתיים החג, באחריות.

לסיכום, יש המון אפשרויות נהדרות למתנות לאורחים, פשוט היו יצירתיים ותוכלו לפנק אותם עם מתנה קטנה וכוונה גדולה.