עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איפה תמצאו פרויקטים חדשים בתל אביב?

העיר תל אביב היא עיר מאוד צפופה וכמעט שאין בה דירות חדשות למכירה. על אף הצפיפות, מדובר בעיר המרכזית במדינה והיא מושכת אליה אנשים רבים בגלל שיש בה המון מקומות עבודה, המון מקומות בילוי ובשורה התחתונה, זה נכון מה שאומרים עליה, זו עיר ללא הפסקה. אז בכל זאת, אם אתם מעוניינים לרכוש דירה חדשה בתל אביב, איפה תוכלו לעשות זאת? במאמר הבא נסביר על מספר אזורים בעיר שתמצאו בהם פרויקטים חדשים.

צפון תל אביב – המקום לפרויקטים חדשים

אחד המקומות שבהם ללא ספק תוכלו למצוא פרויקטים חדשים בתל אביב הוא צפון תל אביב. מדובר על אזור עם המון בניינים שנבנו בשנות השבעים הכוללים מעט דיירים ובנייה ישנה. במקום הבניינים האלו, תוכלו לראות כי יש פרויקטים של פינוי בינוי או תמ”א 38 שהמטרה שלהם לשפר את איכות הבנייה ולהוסיף עוד יחידות דיור שיאפשרו רכישה בתוך כל הצפיפות שקיימת בתל אביב. אז אם אתם מחפשים לגור באחד המגדלים בתל אביב, זה ללא ספק המקום.

מרכז תל אביב ודרום תל אביב – נוסטלגיה לצד בנייה חדשה

מרכז תל אביב ודרום תל אביב הם האזורים היותר ישנים של העיר. הרבה מהבניינים באזורים אלו נבנו לפני קום המדינה ואפשר לומר שמצבם התקני נמוך מאוד. חלק מהמבנים מיועדים לשימור ועל חלקם יזמים יבצעו פרויקטים של התחדשות עירונית שמתאימה לצביון של אותה שכונה. הם אתם אנשים של נוסטלגיה ומעוניינים להיות בקרבה אל השוק והים, אזורים אלו עשויים להתאים לכם, אך קחו בחשבון שהעלות תהיה גבוהה בהרבה.

מה סטנדרט הבנייה בתל אביב?

עיריית תל אביב דואגת לסטנדרט בנייה גבוה מאוד ולכן היזמים שנבחרים לפרויקטים השונים נבדקים בצורה קפדנית. כל אישור שיוצא מהעירייה לבניית בניין חדש, לוקח את הבדיקה ההנדסית ברצינות רבה כדי להגיע לסטנדרט בנייה גבוה בתוך העיר. בדיוק מהסיבה הזו, לא כל יזם ייבחר לבצע בנייה בתוך העיר ובדרך כלל מדובר בחברות גדולות שמוכרות מאוד בשוק הנדל”ן הישראלי.

לסיכום, איפה תמצאו פרויקטים חדשים בתל אביב? התשובה היא בכל אזורי העיר. גם בצפון העיר, במרכזה ובדרומה יש פרויקטים שנבנים. לרוב, יהיו אלו פרויקטים שיחליפו בניין אחר שהיה שם קודם והם ימקסמו את זכויות הבנייה במקום. בניין שהיה בעבר עם שישה דיירים, יהפוך לבניין של  דיירים וכדומה. בצפון העיר כמות הדיירים רק תגדל ותגיע למאה עד מאה חמישים דיירים בבניין.