עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

אירוע הרמת כוסית

לחיים, סלוט, צ’ירס ועוד מגוון רחב של מילים מציינות הרמת כוסית לחיים. הרמת כוסית מציינת המון אירועים כגון: כניסת חג מסוימת, כדוגמת ראש השנה, פסח וכו’, נתינת תעודות ותשבחות לעובדים מצטיינים, קבלת עובדים חדשים, הוצאת עובדים ותיקים לפנסיה.

בדרך כלל את מאורע הרמת כוסית חוגגים במשרד (במידה ויש מספיק מקום לכל האנשים) או יש כאלו השוברים שיגרה וחוגגים מחוץ למשרד. לחגיגה יכולים להתווסף אלמנטים והפתעות אשר לא נפוצים באירועים כאלו וישברו את הסטיגמות על אירועים מסוג אלו, כמו שילוב סטאנדפיסט שיבוא ויצחיק אתכם ויכניס אתכם לאווירת החג, שילוב אוכל קל (לעומת חטיפים שנותנים בדרך כלל) פינגר פוד, או קייטרינג גורמה לאירועים קטנים, סדנאות כאלו ואחרות, אם מדובר בחברה של נשים אז סדנאות להעצמה נשית, אם מדובר במחלקת מכירות, אז סדנאות איך למקסם מכירות ועוד, או אפילו יום/חצי יום כיף במקום מסוים, לדוגמא חמת גדר, או במתחמים כאלו ואחרים, כמובן שהכל תלוי תקציב שהמנכ”ל הקציב לאירוע, ומה שמארגנת האירועים של המשרד תבחר שיתאים לאירוע. אין כמו לשבור את השגרה של העבודה קצת לפני החג הקרב ובא.

מומלץ לא לעשות הרמת כוסית בנאלית כמו שכולם מכירים, וכן רצוי לחשוב מחוץ לקופסא ולהפתיע את העובדים, בטוח שהם יעריכו את זה יותר מאשר סתם הרמת כוסית עם יין זול וחטיפים.

אתם מוזמנים לקרוא יותר על רעיונות לאירוע הרמת כוסית לעובדים.