עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

אצל קוסמטיקאית רפואית – מוטב שלא לקחת הימורים

כך תבחרו קוסמטיקאית רפואית

כשאנחנו בוחרים ללכת לקוסמטיקאית רפואית, אנו למעשה בוחרים להשיב לעורנו את בריאותו שככל הנראה התרופפה עם הזמן.

זיהומים סביבתיים, חשיפה ממושכת לקרני השמש, תזונה לא נכונה ואי-שמירה על היגיינה שלעתים גם איננו יכולים להקפיד עליה יתר על המידה. כל אלו ועוד, נותנים את אותותיהם על העור ומתבטאים ביובש קיצוני או לחילופין שומניות יתר, פצעונים ועוד.

בהחלטתנו להפקיד את עורנו ובעיקר את עור הפנים בידיה של קוסמטיקאית רפואית, אנו למעשה מעניקים לה את הגישה לאזור הרגיש והחשוב ביותר עבורנו; הלא פנינו את כרטיס הביקור שלנו. על כן, איגדנו עבורכם מספר פרמטרים מרכזיים שיעזרו לכם לבחור בקוסמטיקאית לטיפולי פנים בצורה נכונה ושקולה.

הקפידו על המלצות פה לאוזן

הדרך הפשוטה ואולי הבטוחה מכולן היא לאגד מספר המלצות על קוסמטיקאיות רפואיות מאנשים הקרובים אלינו. המלצות פה לאוזן בכל שירות באשר הוא, הינן הדרך הבטוחה מכול לדעת כי אכן אנו מפקידים את היקר לנו מכול בידיו של איש מקצוע מיומן.

הקפידו לשאול את השאלות הנכונות: באיזה טיפול מדובר? האם זהו אותו הטיפול שאתם רוצים להקנות לעור פניכם? תוך כמה זמן נראו התוצאות בשטח? והאם התוצאות נשמרו לטווח הארוך?

מיקום גיאוגרפי

אל תחפשו רק אחר קוסמטיקאית רפואית באופן כללי, היו ממוקדים לאזור שיהיה לכם נוח להגיע אליו. כך לצורך הדוגמה אם אתם עובדים בתל אביב, ייתכן ויהיה לכם נוח להגיע למפגשים אחרי שעות העבודה. לחילופין אם אתם גרים בחיפה ועובדים בתל אביב, ייתכן מאוד שיהיה לכם נוח יותר לקבוע אצל קוסמטיקאית באזור המגורים.

זכרו כי מדובר בסדרה של מפגשים ולא רק בטיפול אחד שהיה ונגמר. על כן, נסו לחשוב היטב היכן האזור שבו תוכלו להקפיד על הטיפולים ולא לוותר ולו על טיפול אחד.

וותק

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט קוסמטיקאיות רפואיות המציעות את שירותיהן לקהל הרחב. עם זאת, מומלץ שלא להמר ולקחת אשת מקצוע שכבר צברה וותק של שנים בתחומה.

מצאתם קוסמטיקאית? רשמו את שמה במרשתת ובדקו מה הן התוצאות שעולות. נסו לחקור אודותיה מעט יותר, ולרוב תמצאו מגוון רחב של מידע.