עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

בחר יהלום מתאים לטבעת האירוסין ותוכל לחסוך אלפי שקלים!

זה לא שכל טבעות האירוסין שאתה מתעניין בהן מאד יקרות, אלא שאתה פשוט לא מודע לעובדה כי מחיר הטבעת במידה רבה בשליטתך. עולם טבעות האירוסין השתנה מאד בשנים האחרונות, כאשר אותם שינויים באים לידי ביטוי בדרכים הבאות:

  • ישנו מגוון רחב מאד של דגמים (מאות דגמים בכל חנות)
  • ניתן לרכוש גם טבעות זולות
  • כל גבר יכול לבחור את מחיר הטבעת בעצמו!

אולי קצת קשה לתפוס את הרעיון כי מחיר הטבעת נקבע על ידי מי שרוכש אותה, אך זה בדיוק כך. אין זה סוד שהפרמטר שמשפיע יותר מכל פרמטר אחר על מחיר הטבעת הוא היהלום. איך גם אתה תוכל לחסוך אלפי שקלים ולרכוש טבעת אירוסין זולה?

ואת 4 מרכיבי היהלום כבר יצא לך להכיר?

כל יהלום מבוסס על 4 אלמנטים שונים: משקל, חיתוך, צבע וניקיון. כל פרמטר שכזה משפיע על עלות הטבעת הסופית. ככל שתבחר בפרמטרים מצטיינים יותר, כך עלות הטבעת תהיה יקרה יותר. מה שהמון גברים לא יודעים הוא שאינם צריכים לקבל את מפרט היהלום כעובדה, אלא שניתן לשנות את ערך הפרמטרים השונים וכך להשפיע על המחיר הסופי.

לדוגמא, רמות ניקיון גבוהות מאד ליהלום מייקרות אותו מאד, אך המציאות היא שניתן לבחור ברמות ניקיון נמוכות יותר, שעדיין נחשבות לטובות, וכך לחסוך אלפי שקלים עבור טבעת בודדת. דומה הדבר גם עם הצבע: ישנם שינויים בצבע היהלום שהעין לא יכולה להבחין בהם, כך שנשאלת השאלה והיא האם באמת כדאי להשקיע כל כך ברמות גבוהות?

באיזה פרמטר ביהלום יהיה נכון לחסוך?

לא ניתן להשיב על השאלה הזאת בצורה חד משמעית, אך בהחלט אפשר להמליץ על הרכישה המומלצת ביותר. מאחר ומה שנראה לעין הוא בעיקר צורת היהלום, יהיה כדאי להשקיע יותר במשקל היהלום ובחיתוך ולחסוך ברמות הניקיון והצבע – כל עוד מדובר על רמות גבוהות שנשארות. כך, היהלום שעל הטבעת יהיה ניכר ונוכח – מה שלבטח יפתיע, ירגש וישמח את אהובתך.

בכדי לדעת מה לבחור – אתה צריך להתחיל בתקציב

איך תדע במה לחסוך ובמה להשקיע יותר? בעיקר באמצעות התקציב שלך. גבר עם תקציב של כ-10,000 שקלים יוכל לרכוש טבעת עם פרמטרים טובים יותר ועם מגוון אפשרויות רחב יותר, בעוד גבר עם תקציב של כ-5000 שקלים יצטרך לבחון את האפשרויות שלו בדיוק רב יותר. הגדר תקציב, דע מה אהובתך מצפה לקבל והפוך אותה לאישה המאושרת בעולם!