עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

גיבוש צוות עובדים קטן – כיצד תוכלו לעשות זאת נכון?

אם אתם מנהלים עסקים, משרדים, ארגונים וחברות – חשוב שתדעו כי צוותים קטנים שנמצאים בתוך בית העסק בחברה, או בארגון: חייבים מידי פעם טיפוח שכן העדר יחס אישי, העדר מתן תשומת לב או גיוון במקום העבודה: עלול להכניס את העובדים לשגרה קשה ו”אפורה” ולהוריד את תפוקתם בעת מילוי משימות וביצוע פעילות בעבודה.

כיום ישנן לא מעט חברות מקצועיות אשר מציעות ימי גיבוש לצוותי עובדים מסוגים שונים שיכולות לסייע לכם להוציא לפועל יום גיבוש נפלא!

אבל כיצד בוחרים ומארגנים נכון יום שכזה? הנה כמה טיפים טובים:

בחרו פעילות שמתאימה לכולם – זה נכון שכיום קשה לענות לציפיות של כל העובדים ולבחור פעילות המתאימה ‘בול’ לדרישות של כולם. עם זאת, איתור תכנית גיבוש שנחשבת פופולארית עבור מרבית החברות וצוותי העובדים הקטנים: תקנה לכם הצלחה מסחררת! כדי לדעת מהן הפעילויות המוצלחות, חשוב לבחור חברות המתמחות בפעילויות עבור צוותים קטנים ובכך לבצע התאמה טובה.

בחרו פעילות אינטימית יחסית – צוות עובדים קטן רוצה להכיר אחד את השני ולהתקרב, לכן מומלץ לבחור פעילויות שנחשבות אינטימיות ומקוריות כמו סדנאות ODT, סדנאות צחוק, אפשר להעניק לצוות טיפול בתנועה או במגע, כמו גם שלל הופעות אינטימיות כמו מופעי סטנד אפ ואלתור שנחשבים כה פופולאריים כיום.

שלבו את הפעילות עם ארוחה ומתנות – כדי שיום הגיבוש יהיה מושלם! מומלץ לשלב ביום זה ארוחת בוקר ואף ארוחת צהריים (במידה והיום נמשך שעות ארוכות) תוך הענקת שי קטן לצוות בסוף יום הגיבוש. בכך כולם ירגישו מיוחדים וכאלה שהשקיעו בהם כסף ומחשבה.

פנו אל חברות מקצועיות – כדי להוציא לפועל יום גיבוש המתאים בדיוק לצוות העובדים שלכם: חשוב לפנות אל חברות מקצועיות העסוקות בתחום בנייה והתאמת ימי גיבוש עבור צוות עובדים קטן. כאשר אתם בוחרים חברות המתמחות במתן הצעות וארגון ימי כיף או גיבוש צוות עובדים קטן – אתם יכולים לבצע התאמה מושלמת של יום כזה אל הצרכים של העסק שלכם, כמו גם לעובדים שלכם.

לסיכום, יום גיבוש עבור צוותים קטנים הכרחי לתפקוד העובדים, לריענון המחשבה ויציאה מהשגרה. לכן חשוב כבר עכשיו להתחיל לתכנן את הפעילות בהתאמה ובקפידה!

 

קורסים מגבשים

גיבוש וטיפוח צוות עובדים ניתן לעשות זאת גם על ידי העברת קורסי גיבוש שונים שמעבר להיותם כפיים או מפתחים ברמה האישית, הלימוד בהם תורם רבות למבנה החברתי הקרוב שלהם להתייצב ולהיות משמעותי

קורס עזרה ראשונה

זהו קורס שמלמד איך להתמודד במצבי חירום בריאותיים עד אשר יבוא סיוע מקצועי יותר של פרמדיקים ומעבר לבית החולים. קורס קצר יחסית עם שאיפות הומניות שאולי יצילו לכם אפילו את החיים. 

לימודי רפואה משלימה 

בימנו כאשר אנחנו מודעים יותר לאופן שבו אנחנו אוכלים, חושבים, ישנים הפעילות בהחלט מלהיטה כל שיח בארגון. המידע נרכש בעיקר מהמדיה כאשר ידע מעמיק יותר כמו טיפול בשיטת הרמב”ם או סדנת ניקוי רעלים תיצור אווירה אוהדת יותר בחברה. 

סדנאות בילוש וריגול