עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

גידי גוב להורדה שירים

תוצאת תמונה עבור גידי גוב

גידי גוב להורדה שירים

גידי גוב ריקוד הירח מוסיקה ישראלית, מוסיקה ישראלית פלוס, מבחינה מוזיקלית, רוק התרכז גיטרה החשמלית, מורידה שירים בדרך כלל, שירים להורדה פינת הנוסטלגיה אתר מסוג זה הוא הורדות שירים שמאפשר הורדת שירים מיוטיוב . ! המיוחד באתר זה הוא שירים להורדה שבלחיצה אחת פשוטה ובחינם תוכל להמיר הורדת שירים פורמטים שונים ביניהם שירים וסרטונים ללא צורך בהרשמה ההורדה מיוטיוב . מבחינה מוזיקלית, רוק התרכז גיטרה החשמלית, מורידה שירים בדרך כלל, שירים להורדה כחלק מלהקת רוק עם גיטרה ותופי בס. בדרך כלל, מוסיקת רוק הוא מבוססת שיר מוסיקת רוק היא ז’אנר של מוסיקה הפופולרית שמקורו בשם “רוק אנד רול” אמריקה שירים להורדה והתפתחה למגוון של סגנונות שונים ומאוחר יותר, במיוחד בבריטניה ובארצות הברית רוק אנד רול, להוריד שירים בעצמה שירים הורדה הושפעו מאוד מריתם אנד בלוז והמוזיקה קאנטרי. מוסיקת הרוק גם ציירה בחום על מספר ז’אנרים אחרים כמו בלוז ופולק, שירים להורדה פשוטה שונים ביניהם שירים ללא צורך בהרשמה, להורדת שירים להאזין שירים לאינטרנט, אנו שירים להורדה ולהאזין למוזיקה מאפשרים ושירים להורדה, לאחרונה תחום והורדת שירים התפתח וגרם ולהורידו שירים למשתמשים רבים לבצע מורידה שירים מתבצעת מחשב, טלפון נייד, טאבלט, נגן ולהאזין למוזיקה באיכות גבוהה מאוד אבל כמו כל דבר טוב עם המון יתרונות , יש חיסרון אחד הורדת שירים בולט גם ביוטיוב והשפעות משלבו ג’אז, הורדת שירים מקורות קלסיים ואחרים להוריד שירים מוזיקליים.

זה אחד מתקליטי האי הבודד שלי. גידי גוב שר אירווינג ברלין, גרשווין, לנון ומקרתני, סנדרסון, אולארצ’יק רכטר וגפן. אל תחפשו קו. אלה האהבות שלו. גידי גוב. גם שלי. זמר ג’אז? אין לי בעיה עם ההגדרה הזו. הקול הצרדרד והחם, הטאץ’ הסווינגי, ומה שנקרא ה”פרייזינג” המדוייק. גידי לוקח עוד נשימה אחת, לא רץ לפני הטקסט.
המבחר עשיר: מ”נגיעה אחת רכה” דרך “את זה ממני לא יקחו” (גרשווין), “שטח הפקר”, שיר הערש הלירי של הביטלס “לילה טוב”, “שיר הטמבל” של כוורת וקלפטר. וכשהוא שר “היה או אולי לא היה” של לואיז בונפה, יוצאים ממנו געגועים לימים אחרים. לגידי גוב לא בוער לצאת עם דיסק שכולו חומר חדש. הוא רוצה לבטא את עצמו כזמר.
זה האלבום הטוב ביותר שלו כזמר. פרט לשיר אחד מצוין, “נובמבר” של גפן, הכל כאן גרסאות לשירים ישנים. ההבדל המהותי- בעיבודים. עדי רנרט לקח את גידי למקומות, שהוא לא היה בהם. למעשה, זה אלבום של עדי רנרט לא פחות מאשר של גידי גוב. רנרט גייס נגנים נפלאים כעמוס עבר הדני בגיטרה, אלון נדל בבס, ישראל נחום בתופים. גם בסקציית הנשפנים נמצאים כמה אורחים מאוד רצויים כאלי דג’יברי בסקסופון, אבישי מתיה בחצוצרה. רנרט עצמו מקשט יפהפה בצלילי חצוצרה (פלוגלהורן), אולם כשנדרשת חצוצרה במימד אחר, כמו ב”אחלה עולם” (“ווט א ביוטיפול וורלד” עפ”י ג’ורג’ דיוויס וייס) זהו אבישי כהן שמנגן גדול. רנרט עיבד עם דמיון פורה, והוא לא מסתיר השפעות: “סנטנה” נמצאת ב”למה ליבי כמו קרח”, המיוסיקל הברודוואי הותיק בגירסה ל”ג’יגולו”.
העיבודים האקוסטיים פותחים את השירים, האלתור הג’אזי נותן להם ברוב המקרים אורך חיים לא מאולץ, לעיתים במעברים מפתיעים, שלוקחים את השיר למקום לא צפוי, במסגרת עיבוד שמנסה לצאת משגרת השבלונה. רנרט וגוב בחרו שירים בעלי פוטנציאל לתזמור מחודש, וגידי גוב נשמע חם, בוגר, נינוח, במגרש הכי טבעי שלו.

בקצה ההר
ריקוד ירח
שירים שהתפזרו – אוסף
 
אין עוד יום
דרך ארץ
תנו לגדול בשקט
 
 
האלבום הראשון

1.עדן
2.את זה ממני לא ייקחו
3.היה, או אולי לא היה
4.שטח ההפקר
5.ג’יגולו
6.העיקר זה הרומנטיקה
7.שיר הטמבל
8.ריקוד ירח
9.נגיעה אחת רכה
10.ככה היא באמצע
11.למה ליבך כמו קרח
12.יש אי שם
13.לילה טוב
14.אחלה עולם
15.נובמבר