עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

דיקור סיני לנשים בהריון

אם לצורך המאמר נרצה להכין פה רשימה של כאבים וקשיים בזמן ההריון אנחנו נצטרך להכין רשימה ארוכה למדיי. בתקופת ההריון נשים סובלות ממגוון רחב של קשיים – בחילות, הקאות, כאבי גב, כאבי מותניים, כאבי אגן, לחץ, מתח והרשימה עוד ארוכה. עם זאת, למרבית הבעיות האלו אין באמת פיתרון או תרופה. צריך להתמודד עם הקשיים האלו בתקופת ההריון עד שהם עוברים.

אבל חשוב להבין שאמנם אי אפשר להעלים את הבעיות לגמרי, אבל אפשר להקל על האישה ההרה מלסבול אותם בצורה קשה ולהפוך את הסבל לסביל יותר.

טיפול באמצעות הרפואה הסינית

הרפואה הסינית מציעה מגוון רחב של פתרונות לטיפול בקשיים עבור נשים בהריון.

דיקור סיני – טיפול באמצעות דיקור סיני עוזר מאוד לבעיות רבות. כאבים בכל חלקי הגוף מטופלים באמצעות הדיקור הסיני והוא גם עוזר לטיפול בלחץ ומתח כך שמרגישים יותר טוב באופן כללי. הדיקור הסיני מתאים לנשים בהריון וחשוב לפנות למרפאה סינית עם מומחים המתמחים בנשים ובנשים בהריון בפרט.

תזונה – נשים בהריון חייבות להקפיד על תזונה נכונה כדי שיהיו להן את כל הויטמינים הנדרשים. יש להתייעץ עם מומחים ברפואה הסינית כדי לקבל את התפריט המתאים ביותר וכדי שהגוף יהיה חזק למשך כל תקופת ההריון. גוף בריא יותר = תינוק בריא יותר.

צמחי מרפא – גם צמחי מרפא יכולים להתאים לנשים בהריון. אמנם יש צמחי מרפא שאסורים בזמן ההריון אך מומחים ידעו להמליץ לכם על הטיפולים המתאימים עבורכם.

אל נא תהססו לפנות למומחים ובכך לפתור את עצמכן מהקשיים!

המאמר בחסות פורטל אמהות

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |