עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

הכרויות ברשת חברתית וחיפוש אהבה

יש לא מעט יתרונות בשימוש ברשתות החברתיות, ובין היתר אפשר למשל למנות את הנושא של מציאת אהבה. ברשתות החברתיות, נפוצים המקרים שאנשים מכירים והופכים את הקשר דווקא למשהו רציני יותר מאשר צ’יטוט חברתית.
 •  
  הכרויות באינטרנט, כיום אפשריות דרך מגוון פלטפורמות חברתיות נחמדות ביותר. היתרון הברור, הוא באפשרות של אנשים להבין בדיוק רב – מי הוא הבנאדם שמנסה להכיר אותם. אם בעבר היינו צריכים להגיע לדייט בכדי לגלות מי האיש או האישה, הרי שכיום כבר ניתן להבין המון על גבי הבנאדם – דרך רשת חברתית כזו ואחרת. פייסבוק, היא רק דוגמה לאופן בו אנשים כיום מכירים באינטרנט ומוצאים אהבה, שלפעמים גם מובילה לחתונה שמחה.
 • איפה מומלץ לחפש אהבה באינטרנט?
   
  האמת? איפה שמרגיש לכם נכון. בשורה התחתונה, כל עוד תיצרו כרטיסים אינפורמטיביים, וכאלו שיספקו מידע לגביכם ותמונות ברורות, תשפרו את הסיכויים שלכם למצוא אהבה. אם מדובר בנושא של רשת חברתית, אז תמיד מומלץ שהדפים שלכם יעידו על סוג האנשים שאתם, סוגי הפעילויות שאתם נהנים לקחת חלק בהן, צילומים שלכם עוסקים בתחביביכם ועוד.

  אם מדובר על אינסטגרם, מדובר על פופולאריות. אינסטגרם מהווה מוקד משיכה עבור המון צעירים וצעירות שמחפשים לתייג ולהיות מתויגים, להתפרסם ולהיהפך לסלבים (ידוענים), וגם למצוא נושאי שיחה משותפים עם חבר’ה אחרים שחולקים עמם תחביבים דומים. היתרון באינסטגרם, טמון בכך שאינסטגרם היא פלטפורמה מאוד ידועה, וניתן למצוא שם המון אפשרויות לתקשר אחד עם השנייה, כך שתוכלו לנסות למצוא אהבה אפילו שם. כל מה שצריך לעשות, זה להתחיל להיות מעורבים ופעילים בענייני תיוגים למיניהם, הוספת חברים (לעקוב אחריהם, יותר נכון) וכדומה.

 • אתרי הכרויות או רשת חברתית חדשה?
   
  שאלת מיליון הדולר, היא: איפה אפשר למצוא אהבה באינטרנט? – והתשובה, היא בכלל לא ב”איפה”, אלא במה אתם מציעים. תציעו את עצמכם, תהיו אותנטיים. תהיו אמיתיים ותציעו את הכנות המוחלטת שאתם מצפים לה מהסובבים אתכם בחיי היום-יום (ללא קשר לאהבה וזוגיות).

  ככל שתקפידו להיות יותר עצמכם, כך תצליחו למגנט אנשים אחרים וכאלו שיהיו איכותיים כמוכם. בין אם אתם משתמשים ברשתות חברתיות, אפליקציית הכרויות או באתרי הכרויות, כדאי תמיד לכתוב כמה מילים, מה שנקרא: מהלב. כשאתם כנים ואמיתיים, אנשים מרגישים את זה בצד השני.

  הכרויות ברשתות החברתיות מאפשרות את הצגת הכנות הזו, אך הפלטפורמות הללו גם עשויות להוביל אנשים לפרסם כל מיני פוסטים שהם על גבול השקריים. אם נטייתכם הטבעית היא להעמיס על הדף החברתי תמונות ופוסטים שמטרתם היא בעיקר “תראו כמה כיף לי וכמה אני משוויץ”, זכרו שדבר זה עשוי ליצור אנטגוניזם בצד האחר. אנשים אוהבים לראות ששמח וטוב לכם, אך במינון הנכון.

 • בשורה התחתונה, עוד נמצא אהבה!
   
  בין אם אתם תרים אחר אהבה באתרי ההיכרויות או באפליקציות השונות, אתם עשויים למצוא אהבה בהחלט. הזמנים הם כבר לא אותם זמנים של פעם, בהם האתרים הללו נחשבו מפוקפקים. כיום, השימוש באתרי הכרויות ובאפליקציות, גם פופולארי ונפוץ על ידי אנשים שפשוט מאוד עסוקים. אנשים אלו, שמנהלים קריירות מצליחות ולוחות זמנים עמוסים, לפעמים מוצאים מענה מדויק ביותר ברשתות החברתיות ובאתרי ההיכרויות השונים. ככה שאל תבטלו ואל תשללו על הסף – הכרויות ברשתות חברתיות ובאפליקציות השונות לטובת מציאת אהבה. ואולי גם חתונה צוהלת.