עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

המאפיינים של טבעות אירוסין קלאסיות

טבעות אירוסין נועדו להצעת נישואין, מעין הצהרת כוונות רומנטית מהגבר על רצונו להתחתן עם בחירת ליבו. לכן, לפני שמתרחשת ההצעה, עליו לרכוש טבעת אירוסין, כאשר הטבעת הכי פופולארית היא הטבעת הקלאסית. במאמר הבאה נסביר על מאפייני הטבעת הזו.

חישוק טבעת חלק ונקי מעיטורים

אחד המאפיינים של טבעות אירוסין קלאסיות הוא חישוק חלק ללא עיטורים. גוון הטבעת יכול להיות זהב צהוב, זהב אדום או זהב לבן, אך ללא כל עיצוב. על החישוק גם לא יהיו כלל יהלומים קטנים משובצים. הוא יהיה נקי לחלוטין במראה קלאסי.

מבנה היהלום

מתוך חישוק הטבעת יצא מבנה הכולל 4 או 5 זרועות באותו עיצוב שתפקידן להחזיק את היהלום. בחלק מהטבעות הזרועות יהיו קצרות ובחלקן ארוכות וגבוהות יותר. הכל תלוי בגודל היהלום והגובה שלו. יהלומים יותר רחבים או יותר גבוהים, נחשבים ליותר יוקרתיים במראה שלהם וגם במחיר.

היהלום

בטבעות קלאסיות היהלום הוא למעשה החלק העיצובי של הטבעת. הוא גולת הכותרת. יש טבעות קלאסיות עדינות מאוד שבהן יש יהלום נמוך וקטן ויש טבעות אירוסין קלאסיות עם יהלום גדול יחסית. כמו כן, אין זה מחייב שיהיה בטבעת יהלום בחיתוך עגול. יש כיום שלל חיתוכים יוקרתיים אחרים, אך אין ספק כי העיגול הוא הפופולארי ביותר.

בחירת גודל היהלום תלויה במה בחירת ליבכם אוהבת. יש נשים שאוהבות יהלומים גדולים ובולטים בעלי חיתוך ייחודי ויש כאלו שיעדיפו יהלום קטן ונמוך שפחות בולט. אתם וודאי מכירים הכי טוב את בת הזוג שלכם ותוכלו לבחור עבורה את היהלום בגודל המתאים.

מה לבקש מהמוכר בעת רכישה?

בעת רכישה באתר אינטרנט או בחנות לטבעות אירוסין, בקשו לראות רק טבעות בסגנון הקלאסי, אם זה מה שאתם מחפשים. חשוב לדעת כי יש כל כך הרבה אפשרויות, גם כאשר הסגנון הוא מאוד פשוט וללא עיטורים מיוחדים.

לסיכום, אם תהיתם מהן טבעות אירוסין קלאסיות ומה מאפיין אותן, כעת אתם ללא ספק יודעים. המידע הזה יסייע לכם להבין האם טבעת קלאסית היא מה שאתם מחפשים. במידה ולא, דעו שיש עוד מספר סגנונות עיצוביים מאוד ייחודיים ומאוד מרשימים שכדאי להכיר ואף לראות.