עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

המדריך לקייטרינג ׳על האש׳

אנחנו חיים בישראל. וישראליםאנחנו אוהבים את האוכל שלנו בעיקר ׳על האש׳. הטרנד בן השנים הרבות כמובן מקבל בוסט רציני בחגים, ובעיקר בחג הלאומייום העצמאות, אבל את העשייהה׳על האשית׳ ניתן ליישם כמעט בכל אירוע.

אז כמובן שאפשר להתחיל להדליק מספר מנגליםלהתעסק עם כל הלכלוך והבלגאןמהדלקת הפחמים, הצלייה עצמה, ועד הדאגה לפינוי וניקיון בסוף ההליךואפשר גם לקחת קייטרינג שזאת המומחיות שלו.

קייטרינג ארטורוס הוא בדיוק הקייטרינג הזה.

ארטורוס הינו בית לקייטרינג לאירועים, שמחות ועוד ועוד. המומחיות של קייטרינג ארטורוס היא אוכל אוריינטלי שאנשים אוהבים באמת. ובראשםאיך לאאוכל ׳על האש׳.

אז מה צריך לדעת כשרוצים לעשות ׳על האש׳ כמו שצריך באמצעות חברת קייטרינג?

קודם כל: הטעם!

עם כל הכבוד לכל שאר הפרמטרים, הטעם הוא בהחלט הדבר העיקרי. לפני שמזמינים חברת קייטרינג לאירוע, בטח כזה שעיקרו הוא בשריםצריך לשאול ולבדוק עם לקוחות קודמיםאיך הטעם.

אז כנסו לדף הפייסבוק של חברת הקייטרינג שאתם רוצים לבחון וחפשו המלצות ועדויות אנשים אמיתיים (ועדויות בפייסבוק הן כאלוכי נכתבו על ידי פרופילים אמיתיים) ותראו מה אנשים כתבו.

עוד כמובן ניתן לשאול קרובים ומקורבים שמכירים שחוו את הקייטרינגכמזמינים שלו או אפילו כאורחים. למרות שזו תהיה בדיקה קצת יותר ׳מסורבלת׳היא יכולה להיות מאוד מדויקת.

השירות

דומה מאוד לסעיף הקודם, וניתן לבדוק אותו די באותו האופןדרך המלצות בפייסבוק ועם אנשים שמכירים. כי אוכל טוב זה חשוב כמובן, אבל שירות רע, זמינות נמוכה ועודיכולים לפגוע בטעם הטוב של האוכל, כמה טוב שיהיה.

מחיר

קייטרינג לאירועוגם קייטרינג על האש לאירוע יכול להתחיל בכמה עשרות שקלים ולהגיע למאות שקלים למנה. זה סופר חשוב לעשות תיאום ציפיות ומראש לגבי עלות הקייטרינג.

קייטרינג ארטורוס מתמחה בקייטרינג בשרים על האש ומגיע לכל מקום בארץ! כן, באמצעות שירות אישיאנו נגיע עד אליכם. מה שנותן לכם זה פשוט להיכנס לאתר שלנו וליצור קשר!

כתובת האתר שלנו: https://arturos.co.il

בתיאבון!