עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

זכויות נחקר בחקירה פלילית

זכויות בחקירה פלילית

הזכויות בחקירה פלילית המגיעות לכל חשוד ונחקר אינן מסתכמות רק בזכות לייעוץ משפטי בטרם חקירה וייצוג במהלך החקירה, אלא בעוד מספר זכויות עליהן חשוב להקפיד, ובראש ובראשונה יישומה של הזכות לקיומו של הליך הוגן.
זכרו, כלל יסוד בחיים :

מי שחושב שזה יקר לשלם למקצוען, כנראה שעוד לא שילם על טעויות של חובבן…
הליך הוגן כולל בין היתר גם את זכות השתיקה בחקירה והימנעות מהפללה עצמית, וכן גם הזכות לקיומו של הליך שיפוטי תקין על פי סדרי הדין.
התפקיד של משרד עורך דין פלילי אדי אבינועם זה לא רק לסייע לכם בהגנה על שמכם הטוב ועל החופש העומד במבחן, אלא לוודא כי כל זכויותיכם מתממשות במלואן לאורך כל הדרך, וכמובן נהיה כאן לסכל כל ניסיון פגיעה בזכויותיכם באופן לא מוצדק.
משרדנו כאן בשבילכם: עם שורה של פסקי דין תקדימיים, ועם נסיון עשיר בטיפול באלפי לקוחות בתיקיהם הפליליים. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לשמור על החופש שלכם ועל שמכם הטוב.

זימון לחקירה

זומנתם לחקירה פלילית? ניצבים בפני כתב אישום⁉️ הזכויות שלכם – במקום הראשון עבורנו 🥇 צרו קשר להגנה משפטית ונתייצב לצדכם ⚖️
מי הרואה את מקצוע עריכת הדין בתחום הפלילי , לא רק כמקור פרנסה אלא כשליחות בייצוג החשוד או הנאשם המתמודד מול מערכות חזקות כמו המשטרה או התביעה הכללית, יחוש לעיתים קרובות עד כמה הלקוח מוצא עצמו חסר אונים וכשכל מבטחו ניתן ומופנה לעורך הדין הפלילי המייצג אותו.
האחריות הפלילית של קטינים במדינת ישראל מתחילה בגיל 12‼
לא כל עו”ד פלילי הוא עו”ד פלילי בעל הידע והניסיון המקצועי הנדרשים לטיפול בקטין שהסתבך בתיק פלילי ‼
אדם החשוד בפלילים מכל סוג, מה כל שכן מי הנאשם בכתב אישום פלילי – מצוי ככלל תחת עוצמה מעיקה של לחצים, דאגות וחששות.
לא רק מקצועיות וניסיון מקצועי נדרשים בייצוג החשוד או הנאשם, אלא גם להיות אוזן קשבת ולב שומע ולשמש משענת רגשית אמיתית ללקוח 🎯
מצאתם את עצמכם מסתבכים בתיק פלילי⁉ פנו מיד לעו”ד פלילי ⚖
“אני מתנגד לאלימות על כל צורותיה, ובכל זאת אני עצמי אלים מטבעי” / ויליאם סארויאן.
רצוי כי נזכור כי בכל אחד מאתנו יכולים להיות יסודות של אלימות, וכי עבירות אלימות אינן שמורות רק לאנשים אלימים מטבעם ומטיבם.
כל אדם יכול למצוא את עצמו מעורב במקרה אלימות, בין אם זה בקטטה שהתפתחה בבר בשעת שכרות, עד לתקיפה של ממש בניסיון להשיג משהו מאדם אחר, ריב שהתפתח עם מכר/חבר/בת או בן זוג וגלש לאובדן עשתונות ופסים אלימים ועוד.
עבירות אלימות גם הן נבדלות זו מזו בסוגים שונים (כמו למשל: תקיפת עובד ציבור, תגרה, אלימות במשפחה, חבלה של ממש ועוד), ובהתאם גם הענישה הצפויה.
חשודים בביצוע עבירת אלימות⁉ גם אם אתם בטוחים שזה עניין פעוט שניתן להסדיר בקלות ובצורה פשוטה, ואפילו אם אתם שוקלים לשוחח עם הצד השני שהיה מעורב כדי ליישר הכדורים ולטהר את האווירה בתקווה שזה יוביל לביטול התיק, רצוי שתיקחו בחשבון כי פעולות נמהרות ללא עו”ד פלילי יכולות בסוף לגרום ליותר נזקים 🎯
פנו אלינו לייעוץ בטרם חקירה כדי לשפר את הסיכויים שלכם להתמודד כהלכה עם המקרה ולמזער את הנזקים ⚖ אדי אבינועם – עו”ד פלילי:
https://www.eddieavinoam.co.il/
 

מאת: sher השכרת ציוד לאירועים

השכרת ציוד לאירועים |