עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

חקירות בלתי מפוענחות

חקירות בלתי מפוענחות

אמצעי התקשורת עטים על מקרים בהם אירע אירוע פלילי והציבור להוט לדעת שמבצעי העבירה באו על עונשם אולם לא תמיד החקירה המשטרתית מניבה את התוצאה המיוחלת  ולפעמים חוקרי משטרה לא מצליחים מפאת חוסר בזמן או מחסור בכוח אדם להגיע לפתרון תעלומה. לפעמים גם קיימת תחושה שהנאשם או המורשע אינו זה שאכן ביצע את מה שמיוחס לו.
אלה בדיוק המקרים בהם ניתן לפנות אל משרד חקירות פרטי, להפעיל חוקרים פרטיים וברור כיוונים שלא נחקרו או שלא מוצו. לפעמים פרט מידע אחד יכול לחרוץ גורלות ולהביא לפענוח שאלמלא השגתו – תוצאת החקירה היתה שגויה ולכן יש צורך במוח חריף וניסיון ולנו יש את התכונות שנדרשות לכך.

מתי כדאי לפנות לחוקר פרטי

התשובה לכך אינה חד משמעית אך אנשים בצומת חיים חשובה בה יש בעיות בנושאי יחסים בין אישיים, תיקי גירושין ובגידות, איסוף מידע כלכלי על בן הזוג טרם הגירושין, זקוקים למידע שיסייע להמשך הפעילות אל תתלבטו – חוקר פרטי יכול להביא את המידע שאתם זקוקים לו.
אנשים שנתקלים בעיות כלכליות כמו חובות כספיים, איתור מקורות הכנסה, איתור נכסים, איתור כלי רכב ועיסוק, גניבות, מעילות.
איתור נעדרים – איתור כתובות ואיתור חייבים ונעדרים בארץ ובחו”ל. 
חקירות בתחום קניין רוחני, איסוף מידע והוכחות להפרת זכויות יוצרים.
חקירות תאונות דרכים, חקירת נסיבות התאונה, שחזור תאונות דרכים.
חקירות נזיקין לחברות ביטוח, חקירות לגבי גובה הנזק ומהותו בתביעות נזיקין.
מודיעין עסקי ומידע עסקי, איסוף מודיעין עסקי ומידע על מתחרים עסקיים.
מעקבים ותצפיות, גניבה ממעביד וכו’.

לא פעם בקרב הציבור ישנה תחושה שיש דברים שלא הגיעו אליהם ואילו היו מתגלים סביר להניח שפני הדברים היו משתנים לכן במקרים בהם מדובר בחשד יש כמובן לפנות למשטרה, אך יש גם אופציה להביא בפני בית משפט עובדות נוספות שאותן ניתן להוכיח והושגו על ידי חוקר פרטי וזה מסייע לקבל ההחלטה נכונה בכל תחום, על מנת להביא ראיות חותכות לבימ”ש.

אבחון אישיות

המומחיות שלנו גם בתחום הכנת שאלות לנחקרים בפוליגרף – זה חשוב להשגת תוצאות קרובות ככל האפשר למציאת האמת. בין יתר השירותים המשלימים שאנו מספקים תוכלו למצוא שירותי גרפולוגיה המשלימים חקר אישיות ובנוסף, איסוף מידע ואבחון נוספים שאותם הנחקר אינו יודע כלל שבוצעו.
 פנו לחוקר פרטי מוסמך ממשרד דיטקט חקירות. – https://www.detect.co.il

מאת: חוקר פרטי

Detect משרד חקירות פרטיות |