עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

טעויות נפוצות על אביזרי מין

1.הם משחיתים את יחסי המין

לא נכון. אביזרי המין לא רק שלא משחיתים את יחסי המין, אלא שבכוחם גם לשקם את יחסי המין. המון זוגות שמרגישים שהם הגיעו למבוי סתום, רוכשים לעצמם אביזר שיפלפל את חיי המין שלהם. מדובר על תוספת נפלאה שמרגשת, מסקרנת ומחזירה את להבת התשוקה לחדר המיטות. כשאתם חושבים על סקס חנות לאביזרי מין מזמינה גם אתכם לבחון מניפה רחבה של אביזרים מדליקים.

2.הם מעודדים את בני הזוג להתענג לבד

לא נכון. אמנם ישנם המון רווקים ורווקות שמוצאים נחמה באביזרי המין, אך בטח שהם לא מעודדים את בני הזוג להתענג לבד. אביזרי המין מלכדים ומאחדים את בני הזוג, כאשר הנוכחות שלהם בחדר המיטות מייצרת חגיגה, סקרנות ואווירה אירוטית מענגת. ישנם אביזרים המיועדים רק לזוגות, כאשר מבלי שישנו פרטנר לא באמת ניתן להשמיש אותם. נסו גם אתם לרכוש אביזרי סקס חנות אונליין!

3.אביזרי מין שייכים למי שאין לו מין

ממש אבל ממש לא! כאמור, ישנם אביזרים שמבלי שיש פרטנר, לא ניתן להשמיש אותם. לדוגמא: ערכת סטראפ און. ישנם לא מעט אביזרים המיועדים לרווקים ולרווקות, אך בטח שלא ניתן להכליל כי אביזרי המין מיועדים לקהל של אנשים ללא סקס. אביזרי מין הם תבלין, ומי כמוכם יודע כמה תבלינים יכולים לשפר טעמים של מנות. מתי אתם הוספתם בפעם האחרונה תבלין לחיי המין שלכם?

4.אביזרי מין רוצים להתחרות עם הדבר האמיתי

הם לא מבקשים להתחרות עם הדבר האמיתי! אביזרי מין לא נמצאים בתחרות עם יחסי המין ולא מבקשים להחליף אותם, אלא ליהפך! אביזרי המין מבקשים להיות אורחים בחדר המיטות, בו מקדשים את מערכת היחסים המינית-אנושית. אביזרים אלו מעודדים החלפת פוזיציות, טיפוח משחק תפקידים, יצירת משחקים מקדימים ומינוף אדיר של החוויה המינית. חנות סקס חנות אירוטית – זה אותו הדבר, גלשו גם אתם אל חנות אונליין ותתחילו ליהנות!

5.אלו אביזרים למסיבת רווקות, לא יותר מזה

נו באמת! מדובר על הטיעון המגוחך ביותר, שאינו נתמך עם המציאות. זוגות מוצאים באביזרי המין הנאה אדירה! אז נכון, מסיבות הרווקות מקושטות וממותגות בשלל אקססוריז המעוצבים עם דמותו של איבר המין הגברי. עם זאת, ברור כי אביזרי המין אינם נחלתם של מסיבות אלו, אלא שהקיום שלהם נרחב הרבה יותר!

תגיות: