עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

יום הולדת אתגרי לילדים

הילדים שלכם כל הזמן מוציאים אנרגיות? אתם יודעים שקוסם/ליצן ממש לא בא בחשבון? אנחנו לגמרי מבינים לליבכם!

אם אתם שוברים את הראש לגבי איך תחגגו יום הולדת לילד השנה, אנחנו נעשה לכם קצת סדר ונכתוב לכם לגבי כמה פעילויות מומלצות מאוד, שילדים שובבים ואנרגטים יהנו בהם במיוחד:

  1. משחקי פיינטבול- על משחקי פיינטבול בטוח שמעתם! ירי של כדורי צבע לעבר קבוצה “יריבה”‘, הילדים מתחלקים לקבוצות ובכל פעם לפני יציאה למערכה מתכננים אסטרטגיית לחימה חדשה. חוויה מטורפת לילדים שאוהבים אדרנלין.
  2. קיר טיפוס- קיר טיפוס נחשב כפעילות מהנה וחכמה, הילדים צריכים להפעיל קצת מחשבה כדי לדעת איפה לשים את הרגל במקום הנכון ואיזה מהלכים כדאי שהם יעשו כדי להגיע לפסגה. כשמצליחים להגיע אל הסוף ההרגשה היא מדהימה ותהיו בטוחים שהילדים הולכים לדבר על זה תקופה ארוכה לאחר היום הולדת.. מי מבניהם הצליח להגיע ראשון בקיר טיפוס תהיה שיחת היום בבית הספר.
  3. פארק חבלים – לפארק חבלים יש כמה מסלולים עם דרגות קושי שונות, המדריך כמובן יבחר עבורכם את המסלול המתאים לגיל הילדים. פארק חבלים נחשב כחוויה מגבשת במיוחד, בה הילדים חווים יחד את את המעבר בין המכשולים ומתגברים יחד על הקשיים באמצעות עזרה הדדית אחד לשני.