עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

יום הולדת לילדים באשדוד

יום הולדת לילדים

חגיגת יום הולדת לילדים במועדון אירועים הינה חגיגה בלתי נשכחת הכוללת אטרקציות רבות. הורים המעוניינים לציין את יום ההולדת של ילדיהם במועדון  אירועים יכולים להיות בטוחים כי הבחירה תהיה שווה ותכלול הפעלות רבות אשר בסיומן הילדים יהיו מרוצים.

צוות המפעילים יקבעו אתכם פגישה

על מנת להפוך את יום ההולדת לחגיגה בלתי נשכחת חשוב מאד להגיע לפגישה מקדימה עם המפעילים. פגישה עם המפעילים תאפשר לכם ההורים לדעת איזה אטרקציה מתוכננת במסגרת יום ההולדת ולהתייעץ עם המפעילים. אנו במועדון דימסיה עובדים בשיתוף פעולה עם מפעילים מקצועיים המתאימים את הפעילות בהתאם לגילאי הילדים ובהתאם לדרישות האישיות שלכם.

 מה כוללת חגיגת יום הולדת

כהורים, אתם וודאי לא מעוניינים להתפשר על חגיגת יום ההולדת ולכן כיום באולמות רבים תמצאו מגוון פרמטרים אשר מקפידים עליהם במטרה להפוך את החגיגה לבלתי נשכחת:

קייטרינג איכותי: כיום כבר הבינו כי אי אפשר לערוך אירוע ללא הקפדה על קייטרינג איכותי. הזמנים השתנו וכיום הילדים מפגינים בקיאות בחומרי הגלם ויודעים לבחור מנות איכותיות. ההקפדה על מנות איכותיות תבטיח אירוע נהדר.

אישורים ורישיון העסק: בבואכם לבחור אולם אירועים חשוב ביותר לוודא כי למקום אשר בחרתם יש רישיון עסק וניתן לערוך בו אירועים בכל עונות השנה.

אולמות נפרדים: כיום תמצאו אולמות נפרדים- אולם המתאים לחגיגה של הילדים ואולם המיועד להורים

מערכת הגברה איכותית: בעת בחינת האולם חשוב לתת את הדגש    על מערכת הגברה איכותית.

אנחנו במועדון דימסיה נדאג להכל

אם אתם חולמים על הפקת יום הולדת מושלמת, אתם יכולים להיות בטוחים כי אנחנו במועדון דימסיה נדאג לכל הפרטים- צוות המפעילים המקצועי שלנו יתכנן היטב את האירוע תוך שימת לב לפרטים הקטנים והגדולים כאחד על מנת ליצור אווירה מושלמת הכוללת בין היתר הקפד על תאורה ותפאורה וכמובן שירותי קייטרינג ברמה הגבוהה ביותר. יום הולדת לילדים- זאת ההתמחות שלנו- כאשר אתם בוחרים לערוך יום הולדת במועדון האירועים שלנו אתם יכולים להיות בטוחים כי התוצאה תהיה בלתי נשכחת והילדים ייהנו ולא ישכחו את החגיגה.

לאתר של מועדון דימסיה http://www.demacia.co.il/