עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

כיצד בוחרים שולחן מחשב למשרד

שולחן למחשב הוא פריט ריהוט הנמצא בכל בית או משרד, וצריך להיות מותאם לריהוט בסביבתו. ישנם פרמטרים נוספים שיש להתחשב בהם כאשר בוחרים שולחן למחשב. המאמר יעזור לכם בבחירת שולחן המחשב האולטימטיבי למשרד.

 

התאמה לריהוט החדר

בדומה לבחירה של שולחן עבודה או שולחן כתיבה למשרד, גם שולחן מחשב הוא חלק מהנוף המשרדי. לפיכך, יש להתאים אותו לסגנון המשרד כדי לקבל אחידות. כלומר, צריכה להיות אסתטיקה מבחינה עיצובית, לא ייתכן להציב שולחן לבן אם כל הריהוט כהה. גם החומרים מהם עשוי השולחן צריכים להיות זהים לשאר הריהוט. חלל בו יש ריהוט משרדי אחיד, משלים את העיצוב ומחדד את סגנון המשרד והאופי שלו. אופציה נוספת היא לרכוש שולחן למחשב בהתאמה אישית שמצד אחד יתאים לריהוט המשרדי ומצד שני יילקחו בעיצובו גורמים ליציבות נכונה.

 

התאמה פיזית ובריאה

פרמטר נוסף שיש להתחשב בו הוא בריאות. שולחנות מחשב צריכים להיות פרקטיים ומותאמים לגוף האדם ולצרכיו. אנשים היושבים שעות ממושכות מול המחשב צריכים להרגיש נוחות ולכן חשוב להתאים לשולחן גם כיסא משרדי אורתופדי. ישיבה בתנוחה שאינה בריאה לגוף יכולה לפגוע ביציבות, בשרירים ולגרום לעייפות. כתוצאה מכך תיפגע איכות העבודה והתפוקה תרד. הגובה הממוצע של שולחן למחשב הוא 72 ס”מ. ככל שהשולחן יהיה גבוה מדי או נמוך מדי ליושב מולו, כך הוא יסבול יותר מכאבי צוואר וכתפיים ולכן ההתאמה היא קריטית. מומלץ גם לא לשים ציוד מתחת לשולחן אשר יפריע לרגליים. ישנם משרדים בהם מנצלים את המקום ושמים תאי מגירות מובנים מתחת או לצד השולחן שמפריעים לתנוחת הרגליים.

 

התאמת השולחן לצרכים שלכם

כשאתם בוחרים ריהוט למשרד הכולל שולחנות משרד התאימו אותם גם לסוג המחשב. ישנם שולחנות המתאימים למחשבים ניידים או למחשבים נייחים, שולחנות פינתיים או חזיתיים בגדלים ואורכים שונים. יש גם שולחנות סטנדרטיים הכוללים מדפים: מדף למחשב הנייח ומדף נשלף למקלדת. כדאי שגם שולחנות משרדיים מעוצבים בהזמנה אישית יהיו פרקטיים ויכילו מדף למקלדת ומספיק מקום לרמקולים, למסך ולציוד משרדי נוסף.

 

חומרי גלם עמידים

שולחנות למחשב העשויים מחומרי גלם איכותיים יוסיפו להם יוקרה וחוזק. רצוי לבחור שולחן מחומרים עמידים ויציבים. הסוגים השונים עשויים מחומרים כמו: עץ מלא, שבבי עץ דחוסים עם ציפוי מלמין, משטחי זכוכית, פלסטיק קשיח ומתכת. כאשר יש ציפוי על השולחן ניתן למנוע את שחיקתו והוא עמיד בפני חומרים נוזליים שיכולים להזיק לחומר הגלם.

 

השקעה במחיר ובאיכות

ניתן למצוא שולחנות סטנדרטיים למחשב במחירים זולים, אך לא תמיד הם יהיו איכותיים ומותאמים לריהוט המשרדי. לעומת זאת, מחירים של שולחנות למחשב בהזמנה אישית הם יותר יקרים, אך גם יותר איכותיים הן מבחינה בריאותית והן מבחינה עיצובית.

הכתבה באדיבות – חברת אופיס שופ ריהוט משרדי מציעה שולחנות למחשב בהתאמה אישית במחירים מפתיעים ובאחריות.