עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

למה בעלי עסקים צריכים מערכת מקצועית לניהול עסק אונליין

אם אתם בעלי עסק כדאי שתדעו שבעזרת תוכנה לניהול עסק ניתן להפיק חשבוניות דיגיטליות בקלות ובמהירות באמצעות רשת האינטרנט. הפקת חשבוניות אונליין הנעשית ללא שימוש בנייר ובאמצעות שליחת אימייל לנמענים מייעלת את פעילות העסק, חוסכת כסף רב ואף תורמת לאיכות הסביבה.

יש לציין כי חשבוניות דיגיטליות הנשלחות דרך האימייל תקפות מבחינה חוקית ממש כמו חשבונית רגילה, וזאת על פי סעיף 18 ב’ בהוראות ניהול ספרים לעסק.

בנוסף, אנחנו מציעים הפקת חשבוניות דיגיטליות לעסק ברמות בטיחות ואבטחה גבוהות, כך שאינכם צריכים לחשוש מפני אובדן נתוני החשבוניות דיגיטליות או הגעתם לידי גורמים לא מאושרים.

ניהול עסק און ליין – יתרונות נוספים באינטרנט

כל עסק באשר הוא עשוי להיעזר בתוכנה ניהול עסק עבור הפקת חשבוניות דיגיטליות באינטרנט, מאחר ולשימוש בה יתרונות רבים ומובהקים:

חשבונית שמגיעה ליעדה – שליחת חשבונית באמצעות הדואר איננה מאפשרת לשולח לדעת האם הגיעה התעודה ליעדה, ומתי. לא אחת קורה שחברות נאלצות להקדיש זמן ולתת מענה ללקוחות או ספקים, עקב פיגורים בהגשת החשבוניות דיגיטליות. מאידך, שליחת חשבונית באמצעות האימייל מונעת מצבים מעין אלו, שכן החשבונית נשלחת בלחיצת כפתור ואילו המשלוח מאושר על ידי הנמענים ברגע קבלתו. במידה והאימייל לא הצליח להגיע אל הכתובת הנדרשת מתקבלת בתוכנה התראה מיידית אודות כשל, ובעיה זו ניתנת לפתרון על ידי בדיקת תקינות כתובת האימייל של הנמען.

ייעול עבודת העסק – הפקת חשבונית מס ממוחשבת מייעלת וחוסכת בזמן העבודה, הנדרש לרישום ידני של חשבוניות דיגיטליות.

מעקב מדיוק – מרגע שמופקת חשבונית ממוחשבת ניתן לעקוב אחר כל מסמך, פעילות ואישור הקשורים אליה כדוגמת תעודות משלוח וקבלות.

התייעלות כספית – הפקת חשבוניות דיגיטליות ממוחשבות חוסכת לכם בעלויות קניית פנקסים מבית הדפוס, וכמו כן חוסכת בדמי משלוח הכרוכים ברכישת מעטפות ובולים. בנוסף, עם ניהול עסק תשלמו רק עבור המסמכים המונפקים ועל כן התוכנה מומלצת גם לעסקים שאינם נדרשים לשליחת חשבוניות דיגיטליות רבות מדי חודש.

חשבוניות דיגיטליות ממוחשבות – שימוש בחשבוניות דיגיטליות ממוחשבות מסייע ליצירת תדמית חיובית לעסק, בזכות תרומה לאיכות הסביבה על ידי צמצום השימוש בניירת משרדית.

למה לבחור בתוכנת ניהול עסק להפקת חשבוניות דיגיטליות?

הפקת חשבוניות דיגיטליות הינה חלק מהותי בהתנהלותו השוטפת של כל עסק, ואילו התוכנות הייעודיות שמוצעות כיום בשוק נבדלות באיכותן, ברמת אבטחתן וגם בעלות השימוש.

אנו ממליצים על תוכנה לניהול עסק ברשת שכן היא מובילה את התחום מבחינת אמינות ומקצועיות, ואף מגיעה עם מערך תמיכה זמין ואפשרות להתאמה ספציפית לצרכי העסק. בנוסף, מדובר בתוכנה קלה לתפעול וידידותית למשתמש, המסופקת כחבילה שלמה ומקיפה. החבילה כוללת בין היתר אפשרויות לסליקת כרטיס אשראי דרך מגוון בתי סליקה, הפקת חשבוניות מס דיגיטליות, דו”חות מע”מ, חתימה דיגיטאלית, הצעות מחיר, הזמנות עבודה ותוכנה ניהול ומעקב אחר הכנסות והוצאות. יתרונות אלו עושים את התוכנה המתקדמת לבחירה הנכונה עבורכם.

חשבוניות דיגיטליות ממוחשבות הינן מקובלות בחוק והמון תוכנות לניהול עסק מאושרת על ידי מס הכנסה.