עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

למה כדאי לקנות עוקבים באינסטגרם

מי לא היה רוצה להפוך לכוכב רשת ? להתפרסם באינסטגרם ולהיות עם עשרות-מאות אלפי עוקבים ? כנראה שכולם היו רוצים אבל אם אתם קוראים את זה סימן שזה לא המצב שלכם. אם אתם שואלים את עצמכם מה אפשר לעשות כדי להצליח באינסטגרם אז כדאי שתמשיכו לקרוא את המאמר הזה.

המערכת של אינסטגרם היא מערכת נהדרת שתומכת במשתמשים בה ועוזרת להם להתקדם ולגדול מבחינת עוקבים – המערכת של אינסטגרם מפרסמת וממליצה על עמודים ותמונות לפי כמה פרמטרים:
כמות התוכן – ככל שיהיה בעמוד שלכם יותר תוכן ככה אינסטגרם ירצה לקדם את העמוד שלכם.
תגים – אינסטגרם תרצה לקדם את העמוד שלהם והתכנים שלכם אם יהיה להם תגים שרצים טוב ברשת והיא תמליץ על העמוד שלכם לאנשים שאוהבים את הסוג תוכן הספציפי שלכם.

בכל מה שציינו עד עכשיו אתם יכולים לבצע בכוחות עצמכם בקלות. אם זה לשלב תיוגים או להעלות תכנים איכותיים. שימו לב שזה חלק חשוב בהצלחה באינסטגרם. אך למעשה קיים פרמטר שעולה על כולם ועליו פרופילים באינסטגרם נמדדים.
אתם מנחשים נכון – עוקבים באינסטגרם. כמות העוקבים שלכם בפרופיל היא זו שקובעת אם הפרופיל שלכם מצליח או לא.

אני לא מצליח להשיג עוקבים באינסטגרם, מה לעשות?

המון אנשים לא מצליחים להשיג עוקבים לאינסטגרם ופשוט מתייאשים למרות שיש להם תוכן מקורי ומיוחד, איך בדיוק אתם שונים מהם? לכם יש אופציה נוספת עליה רבים לא יודעים עדיין והיא – קניית עוקבים באינסטגרם. המון אנשים בוחרים באופציה הזאת מכיוון שהיא קלה וזמינה בכל רגע. במקום להמתין בסבלנות לפריצה שלכם באינסטגרם, תוכלו לנצל את הזמן הזה בצבירת מוניטין רב על ידי שיטת קידום זו. היום המון עסקים ומובילי דעת קהל בוחרים בשיטה הזאת כי זה בהחלט משפיע על האנשים. לראות פרופיל אינסטגרם עם כמות של אלפי עוקבים, גורמת לסקרנות רבה בקרב האנשים שנכנסים לפרופיל שלכם.

השקעה שמחזירה את עצמה

כל תקציב יכול לעבוד בהשקעה כזאת. זה מתחיל מכמה עשרות שקלים לחבילות של 500 ו-1000 עוקבים באינסטגרם. כמובן שאתם יכולים להשתמש בדרכים חינמיות וחלופיות כמו לעקוב אחרי המון אנשים ולקוות שהם יחזירו לכם עוקב. אך שיטות כאלו צורכות המון זמן ואתם צריכים לחכות בסבלנות. לא תמיד זה עובד ואתם יכולים לבזבז את זמנכם לשווא. לכן השקעה קטנה של כמה עשרות שקלים יכולות לתת לכם פוש רציני לקראת ההצלחה באינסטגרם.